اعضای شورای اسلامی شهر تهران با قید دو فوریت تصویب کردند که در اسرع وقت یادمانی برای جان‌باختگان پرواز اوکراین در تهران ساخته و نصب شود.

احمد مسجدجامعی-عضو شورای‌شهر تهران

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز این شورا با بیان این‌که طرحی با قید دو فوریت از سوی اعضای شورای اسلامی شهر تهران پیشنهاد شده است و ۱۸ امضا دارد، گفت: در این طرح پیشنهاد شده که یادمان جان‌باختگان هواپیمایی مسافربری اوکراین ساخته و نصب شود و از پیشنهاددهنده این طرح می‌خواهیم توضیحاتی ارائه کند.

احمد مسجدجامعی  اظهار کرد: همه اعضای شورای اسلامی شهر که در جلسه امروز حضور داشتند، این طرح را امضا کردند و به نظرم از همین امروز باید تبلیغات شهری شهرداری نیز آغاز شود.

در نهایت، در جلسه مذکور طرح ایجاد یادمانی برای جان‌باختگان هواپیمای مسافربری اوکراین به تصویب رسید.

بعد از تصویب کلیات این طرح، مسجدجامعی گفت: ۳ پیشنهاد در قالب این طرح ارائه شده است که بر اساس آن شهرداری باید تبلیغات مناسب برای گرامیداشت جان‌باختگان را آغاز کند. همچنین مکانی برای نصب یادمان جان‌باختگان تا یک هفته آینده معرفی و کار حجمی شایسته برای یادبود این اتفاق ساخته شود. باید حتما از نمادهای کشورهای دیگر که در این حادثه آسیب دیدند نیز در این کار حجمی وجود داشته باشد و همچنین عضو شورا به عنوان عضو ناظر بر این کارها نظارت کند.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران ضمن رای دادن به جزئیات و ۳ پیشنهاد مطرح‌شده، مسجدجامعی را به عنوان نماینده شورا در ارتباط با آن انتخاب کردند.

کد خبر 477584

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شورای شهر

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha