دادستان تهران از انتقال پیکرهای جانباختگان حادثه سقوط هواپیما به پزشکی قانونی برای احراز هویت و همچنین پیدا شدن هر دو جعبه سیاه این هواپیما خبر داد.

هواپيما

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، علی القاصی دادستان تهران در محل سقوط هواپیمای مسافربری بوئینگ ۷۳۷ اوکراینی در جمع خبرنگاران با اشاره به سقوط این هواپیما اظهار کرد: از زمانی که این حادثه رخ داد، به همراه پزشکی قانونی، هلال احمر، نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌های ذی‌ربط در محل حادثه حضور یافتیم.

القاصی با تاکید بر این‌که همه سرنشینان هواپیما جان باخته‌اند، ادامه داد:‌ در حال حاضر اقدامات لازم برای جمع‌آوری پیکرها صورت گرفته است و همه‌ پیکرهایی که تاکنون جمع آوری شده‌اند، در حال انتقال به پزشکی قانونی هستند تا بعد از احراز هویت به خانواده‌ها تحویل داده شوند.

دادستان تهران در مورد مسافرین هواپیما توضیح داد:‌ این هواپیما به طور کلی ۱۷۶ مسافر داشته است که شامل ۹ خدمه، ۷۰ مرد، ۸۱ زن ، ۱۵ بچه و یک نوزاد می‌شود که فعلا هویت هیچ‌کدام از این افراد مشخص نیست.

وی در مورد جعبه سیاه هواپیما نیز توضیح داد: یکی از جعبه‌های سیاه ساعتی پیش و دیگری در چند دقیقه گذشته پیدا شد و باید مورد بررسی قرار بگیرد تا علت حادثه مشخص شود.

علی القاصی در پایان تاکید کرد:‌ اقدامات در جهت حفظ صحنه در حال انجام است.

کد خبر 476694

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار