شرکت "سِگ‌وی" از یک وسیله نقلیه و یک اسکوتر رونمایی کرده که می‌توانند امکان سفری سریع و مطمئن را برای کاربر خود فراهم کنند.

وسيله نقليه سريع و راحت براي سفر

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تک‌کرانچ، شرکت آمریکایی "سِگ‌وی"(Segway)، از یک وسیله نقلیه با قابلیت حفظ تعادل رونمایی کرده که می‌تواند تا ۳۸ کیلومتر بر ساعت حرکت کند. این وسیله نقلیه موسوم به "اس- پاد"(S-Pod)، طوری طراحی شده که کاربر بتواند در حالی که روی آن نشسته، از میان محوطه‌های بسته عبور کند.

جزئیات مربوط به نحوه استفاده از این وسیله، هنوز فاش نشده‌اند اما سگ‌وی در مورد آن گفت: اس‌- پاد، از یک سیستم کنترل خودکار تطبیق‌پذیر استفاده می‌کند تا توانایی تنظیم ساده سرعت برای مسافر فراهم شود.

حل مشکل خواب راحت افراد همیشه در سفر، با ابداع این تخت!

سگ‌وی علاوه بر این وسیله نقلیه، از یک اسکوتر با حداکثر سرعت ۱۹ کیلومتر بر ساعت و قیمت ۶۹۹ دلار نیز رونمایی کرد. سبکی این اسکوتر که حدود ۱۰ کیلوگرم است، توانایی حرکت روی ۱۵ درصد شیب‌ها را بدون کاهش سرعت آن فراهم می‌کند.

اگرچه اسکوترهای گران‌تر و سنگین‌تر می‌توانند ۲۵ درصد شیب‌ها را مدیریت کنند اما باید به قیمت اسکوترهای شخصی نیز توجه داشت که پایین‌تر از بقیه اسکوترها و حدود ۲۵۰ تا ۱۵۹۹ دلار است.

سگ‌وی قصد دارد در هفته آینده، جزئیات بیشتری را در مورد محصولات خود منتشر کند.

کد خبر 475353

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار