سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران از نام‌گذاری ایستگاه مترو و پایانه اتوبوس به نام شهید سردار قاسم سلیمانی خبر داد.

سليماني سردار

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، یوسف حجت، سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره درخواست شهروندان مبنی بر نامگذاری خیابان و ایستگاه مترو به نام شهید سردار قاسم سلیمانی، اظهار داشت: بزودی پیشنهادات برای نام‌گذاری ایستگاه مترو و اتوبوس همچنین پایانه تاکسیرانی به نام شهید سردار قاسم سلیمانی را به شورای شهر تهران ارسال می‌کنیم.

محمدمهدی همت روز گذشته در حساب اینستاگرام خود اعلام کرد: «با مادر و برادرم صحبت کردم، به زودی طی یک نامه رسمی از اعضای محترم شورای شهر تهران تقاضا خواهیم کرد تا نام بزرگراه شهید محمد ابراهیم همت را به بزرگراه شهید حاج قاسم سلیمانی تغییر دهند».

حجت نظری عضو شورای اسلامی شهر تهران هم در پیام تسلیت خود در پی شهادت سپهبد قاسم سلیمانی گفت: در اولین جلسه شورای شهر پیشنهاد نام‌گذاری معبری به نام شهید سرافراز، سپهبد حاج قاسم سلیمانی را ارائه خواهم کرد تا نشان دهیم جایگاه کسانی که برای این ملک و ملت جان‌شان را فدا می‌کنند، همواره درمیان مردم زنده و جاوید خواهد ماند.

کد خبر 475263

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار