مدیرعامل شرکت ریلی رجا گفت: قطار مسافری مسیر ارومیه- مشهد به‌صورت ترکیبی و متشکل از واگن‌های ۴ تخته خلیج‌فارس با بهای یک‌ میلیون و ۳۱۶ هزار ریال و ۶ تخته میلاد با بهای یک‌میلیون و ۱۱۰ هزار ریال است.

قطار مسافربری

 به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، شنبه ۷ دی روابط عمومی شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا «محمد رجبی» با اعلام این خبر، افزود: این شرکت بر اساس نیاز مسافران و در راستای گسترش خدمات ریلی، امکان سفر ریلی به‌صورت مستقیم در مسیر ارومیه - مشهد استان خراسان رضوی و  بالعکس را برای زائران حضرت ثامن‌الحجج (ع) فراهم کرد.

وی در خصوص ظرفیت‌ و زمان‌های حرکت این قطار گفت: قطار ارومیه - مشهد با ظرفیت حدودی ۴۲۰ نفر در مرحله نخست در دی‌ماه امسال به‌صورت ۶ روز یک‌بار حرکت می‌کند که در صورت افزایش تقاضا، امکان افزایش سیر قطار وجود دارد.

رجبی در خصوص نوع این قطار و قیمت بلیت آن اظهار داشت: قطار مذکور به‌صورت ترکیبی و متشکل از واگن‌های ۴ تخته خلیج‌فارس با بهای یک‌میلیون و ۳۱۶ هزار ریال و ۶ تخته میلاد با بهای یک‌میلیون و ۱۱۰ هزار ریال است.

به گفته رجبی قطار بعد از ارومیه در ایستگاه‌های مهاباد، مراغه، میانه، زنجان، قزوین، تهران، سمنان، دامغان، شاهرود، نقاب، نیشابور توقف داشته و بعد از حدود ۲۵ ساعت به مشهد مقدس می‌رسد.

مدیرعامل شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا گفت: متقاضیان سفر با قطار ارومیه- مشهد برای دریافت اطلاعات بیشتر اعم از روزها و ساعت‌های حرکت، نحوه خرید بلیت و ... می‌توانند علاوه بر سایت رجا (www.raja.ir)، با سامانه ارتباط با مشتریان این شرکت از طریق تلفن ۱۵۳۹ تماس بگیرند.

وی اظهار داشت: برای سفر از ارومیه به مشهد مقدس و بالعکس در مقایسه با سایر شیوه‌های حمل‌ونقلی، اکنون قطار ارزان‌تر، راحت‌تر و ایمن‌تر از سایر وسایل حمل‌ونقلی است.

کد خبر 473767

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار