محفل یلدای کودکان بی‌سرپرست و بد سرپرست شیرخوارگاه حضرت علی‌اصغر(ع) ایلام شامگاه شنبه سی‌ام آذر با حضور جمعی از مسئولان محلی و خیرین ایلامی برگزار شد.

یلدای کودکان بی سرپرست و سالمندان ایلام

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، معاونان سیاسی، امنیتی و امور عمرانی استاندار ایلام، مدیرکل امور اجتماعی استانداری، اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران عضو شورای رفاه و دستگاه‌های مختلف اجرایی و جمعی از خیرین و فعالان اجتماعی و رسانه‌ای با حضور در شیرخوارگاه بهزیستی ایلام و دلجویی از کودکان این مرکز، آیین سنتی و ملی یلدا را برپا داشتند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام در حاشیه این آیین گفت: شب یلدا از بهترین رسوم مردم ایران است که در این فرصت مغتنم مردم به صله‌رحم می‌پردازند.

محمد نوذری افزود: رسوم ما ایرانی‌ها در شب یلدا از اندیشه کهن و پر مایه ایرانی نشأت گرفته و کمک به همنوع در این رسم نیکو بسیار برجسته است.  

اهدای بسته‌های لوازم‌التحریر و لباس برای کودکان این مرکز، تهیه یک دستگاه تلویزیون برای این مجموعه، ایجاد ست ورزشی و بازی کودکان در حیاط این شیرخوارگاه، تعمیر آسانسور، تهیه یک دستگاه رایانه، تهیه وسایل ورزشی و لباس ورزشی برای کودکان از جمله کمک‌های مدیران و خیرین به شیرخوارگاه بهزیستی ایلام بود.

همچنین ویژه‌برنامه یلدای مهربانی به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ایلام در مرکز سالمندان آسایش ایلام برگزار شد.

کد خبر 472057

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار