برد پیت جایزه مالتین مدرن مستر را در جشنواره فیلم سانتا باربارا دریافت می‌کند.

برد پیت

به گزارش همشهری آنلاین، باشگاه خبرنگاران به نقل از هالیوود ریپورتر نوشت: برد پیت این جایزه را روز ۲۲ ژانویه (۲ بهمن) در سی پنجمین دوره این جشنواره دریافت کرد. جایزه مدرن مستر که از سال ۱۹۹۵ اهدا می‌شود از مهم‌ترین جوایز جشنواره فیلم سانتا باربارا محسوب می‌شود. یکی از منتقدان این جوایز در مورد برد پیت گفت: او برای چندین دهه بازی‌های فوق العاده‌ای را ارائه داده است، اما او این نقش‌ها را به شدت آسان نشان داده است. بعد از بازی در دو فیلم سینمایی «به سوی ستارگان» و «روز و روزگاری در هالیوود»، امسال او یک انتخاب ایده آل برای جایزه مالتین مدرن مستر است.

این بازیگر ۵۵ ساله که ۲۵ سال است به عنوان یک سوپر استار شناخته می‌شود، یک جایزه اسکار برای تهیه کنندگی فیلم ۱۲ سال بردگی دریافت کرده و یک نامزدی نیز برای فیلم «۱۲ میمون» در سال ۱۹۹۸ و «مورد عجیب بنجامین باتن» در سال ۲۰۰۸ دریافت کرده است. او از مدعیان جایزه اسکار برای نقش آ، رینی در فیلم «روز و روزگاری در هالیوود» به کارگردانی تارانتینو محسوب می‌شود.

جایزه مردن مستر، خلق شد که به یک فرد که فرهنگ جامعه را با دستاورد خود در یک فیلم سینمایی غنی‌تر می کند، اهدا شود. نام این جایزه در سال ۲۰۱۵ برای ادای احترام به مالتین که برای ۲۹ سال این جشنواره را اداره می‌کرد به مالتین مردن مستر تغییر پیدا کرد. پیش از این و در سال‌های گذشته گلن کلوز، دنزل واشنگتن، مایگل گریتون، بروس درن، بن افلک، کریستوفر پلامر، کریستوفر نولان، جیمز کامرون، کلینت ایستوود، کیت بلانشت، ویل اسمیت، جرج کلونی و پیتر جکسون این جایزه را دریافت کرده بودند.

جشنواره بین المللی فیلم سانتا باربارا در تاریخ ۱۵ تا ۲۵ ژانویه (۲۵ دی تا ۵ بهمن) برگزار می‌شود.
 

کد خبر 470804

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار