همشهری‌آنلاین: اقامت تیم ملی فوتبال کشورمان در کویت که برای دیدار با تیم ملی فوتبال این کشور در چارچوب رقابت‌های مرحله مقدماتی جام جهانی 2010 صورت گرفته، حاشیه‌های مختلفی داشته است.

به گزارش واحد مرکزی خبر از کویت؛ هتل "کروان پلازا" محل اقامت کاروان ورزشی ایران در یکی از مناطق دور افتاده و در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی کویت واقع شده است.
حضور نیروهای نظامی امریکایی در هتل محل اقامت اعضای تیم ملی کشورمان باعث شده است تدابیر شدید امنیتی به خاطر حضور این نیروها در اطراف و داخل هتل وضع شود.
همچنین تقسیم اعضای تیم ملی در هفت طبقه و در دو ساختمان مجزا کنترل و هماهنگی تیم را کاملا سخت کرده است.
امکان تماس نداشتن اتاق به اتاق به صورت مستقیم یکی دیگر از موانع برای هماهنگی کادر فنی و اداری تیم ملی کشورمان در هتل محل اقامت است و تماس اتاق به اتاق تنها از راه هماهنگی با اپراتور هتل صورت می‌گیرد.
در حالیکه مشخص بودن زمین تمرین مناسب جزو مسایل بدیهی است، زمین‌های تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان مشخص نیست و با پیگیری‌های فراوان تمرین تیم ملی شب نخست در ورزشگاه النصر برگزار شد و شب دوم در ورزشگاه الجهرا برگزار می‌شود که این دو ورزشگاه هم در مناطق دور افتاده کویت هستند.
مسئولان کویتی علت اختصاص ندادن زمین تمرین در داخل شهر را اشغال زمین‌های شماره یک همه باشگاهها عنوان می‌کنند و این در حالی است که تیم‌های باشگاهی هم اکنون در تعطیلات به سر می‌برند
کد خبر 47074

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار