مدیر عامل موسسه بهمن سبز حوزه هنری گفت: با هدف اجرای طرح تحول عمرانی و توسعه‌ای موسسه بهمن سبز، سینما سپیده تهران تبدیل به پردیسی ۷ سالنه می‌شود.

سینما سپیده

به گزارش همشهری آنلاین، سیدمصطفی حسینی مدیر عامل موسسه بهمن سبز گفت: در اولویت اول طرح تحول عمرانی و توسعه‌ای موسسه بهمن سبز حوزه هنری، سینما سپیده تهران تبدیل به ۴ سالن با ۷ پرده نمایش و یکی از بزرگ‌ترین کافه سینما و کافه کتاب‌های روباز کشور می‌شود. وی ادامه داد: با توجه به موقعیت جغرافیایی این سینما، حوزه هنری برنامه‌ریزی ساخت این پردیس را در اولویت نخست خود در تهران قرار داده است. سینما سپیده علاوه بر توسعه به ۷ پرده نمایش، بعد از پردیس سینما سپهر ساری، دومین سینمای چهارفصله روباز کشور خواهد شد.

به گفته وی، در طرح‌های عمرانی بهمن سبز، امکانات و مکان‌های جانبی نیز در طراحی سینماها تعریف می‌شود که وجه تمایز آن با رقبا مشخص شود. مثلا وجه تمایز پردیس سپیده سالن‌های روباز، سالن کودک و یا کافه کتاب است که شاید در مقایسه سایر پردیس‌ها به دلیل ایجاد مزیت‌های نسبی و امکانات بیشتر توان رقابت با بخش خصوصی را دارد. حسینی اضافه کرد: کافه سینما روباز پردیس سینمایی سپیده صبح‌ها سرو صبحانه دارد، شاهنامه خوانی، نقالی، موسیقی زنده و روزی ۲ سانس نمایش فیلم دارد و سینمای روبازی که در چهارفصل سال، فیلم نمایش می‌دهد و وضعیت چیدمان و سرمایش و گرمایش آن متمایز است یا مثلا تعریف سینمای کودک یا مرکز کتاب این پردیس که بخشی از سوره مهر است یکی دیگر از وجوه تمایز بارز این پردیس با مشابه‌های داخلی آن است.  

مدیرعامل موسسه بهمن سبز حوزه هنری گفت: روند احداث پردیس سینمایی سپیده از ابتدای آذر آغار و علاوه بر این پردیس، تعمیرات ۵ پردیس سینمایی دیگر نیز در شهرها و استان‌های مختلف کشور شروع شده است. از هفته آخر آبان، پروژه تاسیس و بازسازی ۶ پردیس سینمایی مجهز و مدرن در سطح کشور توسط حوزه هنری کلید خورد. سینما سپیده تهران با تبدیل به پردیسی ۷ سالنه و اولین سینمای روباز تهران از جمله آن است.

کد خبر 470276

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =