مدیر آموزش و پرورش نهاوند از کسب دو رتبه برتر استانی توسط معلمان پژوهنده این شهرستان خبر داد.  

معلم

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، علیرضا غلامی در نهاوند اظهار کرد: در جریان برگزاری بیست و دومین دوره معلم پژوهنده دو نفر از فرهنگیان این شهرستان موفق شدند رتبه‌های برتر استان همدان را به دست آورند.  

وی گفت: برنامه معلم پژوهنده همه ساله با هدف گسترش فرهنگ پزوهش در میان معلمان و همکاران فرهنگی زمینه شکوفایی استعدادهای بالقوه و خلاقیت‌های معلمان و فراهم ساختن زمینه ارتقای دانش، مهارت و امکان بازآموزی آنها در سطح کشور برگزار می‌شود.  

مدیر آموزش و پرورش نهاوند افزود: با توجه به اعلام نتایج بیست و دومین دوره‌ این برنامه، طوبی ابراهیمی و اعظم کیانی از همکاران فرهنگی این شهرستان موفق به کسب رتبه ی برتر استانی در این برنامه شدند.  

وی اضافه کرد: بر اساس ارزیابی گروه تحقیق و پژوهش اداره کل متبوع در بخش شهرستانی نیز طرح مشترک لیلا پیرایش و خدامراد قیاسی به عنوان رتبه اول، ماهرخ احمدوند رتبه دوم و زینب محمودی و مریم نوشادخت حائز رتبه سوم شهرستان شدند.  

غلامی در پایان به برنامه‌های گرامیداشت هفته پژوهش اشاره کرد و گفت: برگزاری نشست پژوهشی، مسابقه پرتاب موشک آبی، نواختن زنگ پژوهشی در مدارس، تقدیر از معلمان پژوهنده، برگزاری نمایشگاهی از دست‌سازه‌های دانش‌آموزی و بازدید دانش‌آموزان از مراکز علمی از عمده برنامه‌های این اداره به مناسبت هفته پژوهش است.  

کد خبر 468063

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =