مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران به تشریح آخرین اقدامات انجام شده به منظور پیشبرد پروژه احداث پارکینگ طبقاتی امیرکبیر در بافت فرسوده منطقه ۱۴ پرداخت.

پارکینگ زيرزميني امیرکبیر

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، سید مجید غمخوار با بیان آنکه عملیات اجرایی پارکینگ امیرکبیر ضمن تعیین پیمانکار جدید، وارد مرحله تازه‌ای شده است، ابراز امیدواری کرد روند اجرای این پروژه با تجهیز کارگاه و ابلاغ نقشه‌های اجرایی، به زودی از سرگرفته شود.

وی با اشاره به دغدغه مدیریت شهری در زمینه رفع کمبود پارکینگ در بافت فرسوده منطقه ۱۴ شهرداری تهران، یادآور شد: پروژه احداث پارکینگ طبقاتی امیرکبیر در راستای عملیاتی ساختن طرح‌های جدید توسعه شهری پایتخت و به منظور رفع معضل کمبود پارکینگ در بافت فرسوده، اجرایی شده است.

غمخوار با اعلام پیشرفت ۴۴ درصدی پروژه احداث پارکینگ طبقاتی امیرکبیر، این پروژه را از جمله اقدامات اولویت‌دار مدیریت شهری دانست و افزود: این پارکینگ زیرزمینی که در سه طبقه و با ظرفیت حدود ۵۵۰ واحد پارکینگ طراحی شده است، در زمینی به مساحت حدود ۶۶۰۰ مترمربع و زیربنای ۲۰ هزار مترمربع در حال اجرا است.

وی ابراز امیدواری کرد این پروژه اثرگذار عمرانی تا پایان سال ۱۳۹۹  تکمیل شده و در اختیار شهروندان قرار گیرد.

کد خبر 467459

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =