معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اتمام قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان در پایان آذر ماه و رایزنی برای انعقاد قرارداد جدید گفت که شرایط بهتر از سال ۹۸ خواهد بود و سعی می‌کنیم آن دسته از خدمات را که سقف دارند بدون سقف اعلام و موارد جدیدی را هم اضافه کنیم.

علی الهیار ترکمن

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، علی الهیار ترکمن معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با بیان این‌که قرارداد فعلی بیمه تکمیلی فرهنگیان اول دی‌ ماه به اتمام می‌رسد، اظهار کرد: جلساتی را با بیمه مرکزی و سازمان بیمه سلامت برگزار کردیم و در صدد هستیم خدمات بهتری به فرهنگیان ارائه شود.

وی افزود: دو شعار اصلی داریم؛ نخست این‌که خدمات کاهش پیدا نکند و دوم آن‌که افزایش قیمت برای فرهنگیان نداشته باشیم. محور مذاکره با شرکت‌های مختلف نیز همین است و به دنبال جذب اعتباراتی برای این منظور هستیم.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با بیان این‌که قطعا از ابتدای دی‌ ماه جاری و با انعقاد قرارداد جدید شرایط بهتر از سال ۹۸ خواهد بود، گفت: تاکید ما روی ۱۲ بسته تعهدی است. سعی می‌کنیم آن دسته از خدمات را که سقف دارند بدون سقف اعلام و موارد جدیدی را به قرارداد اضافه کنیم. 

وی ادامه داد: آتیه‌سازان حافظ هم یکی از گزینه‌های ماست، ولی هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم. هر بیمه‌گری بهترین خدمت را متناسب با شرایط ما ارائه کند، با او به توافق می‌رسیم.

الهیار ترکمن بیان کرد: یک احتمال هم وجود دارد مبنی بر آن‌که طرح بیمه تکمیلی را دوباره به روش صندوقی اجرا کنیم.

کد خبر 467080

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار