فرماندار پردیس با اشاره به این‌که فاز ۸ پردیس به تنهایی با ۳۳ هزار واحد مسکونی یک شهرستان محسوب می‌شود گفت: امکانات و خدمات ارائه شده در فاز ۸ پردیس باید مطابق با جمعیت باشد.  

مسکن مهر پردیس

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، عبدالعظیم رضایی در حاشیه برگزاری آیین کلنگ زنی خانه جوان پردیس توزیع امکانات و خدمات رفاهی را در تمام محلات شهرستان پردیس، استان تهران و فازهای آن را فراگیر، عادلانه دانست و اظهار داشت: فاز ۸ پردیس به تنهایی با ۳۳ هزار واحد مسکونی یک شهرستان محسوب می‌شود زیر در سراسر کشور شهرستان‌هایی داریم که کمتر از فاز ۸ پردیس جمعیت دارند.  

وی بیان کرد: امکانات و خدماتی که در این فاز ارائه می‌شود باید متناسب با جمعیت آن باشد.  

رضایی پرداختن به مسائل فرهنگی، آموزشی، اجتماعی مربوط به جوانان را مهم خواند و ذکر کرد: از جوانان انتظار داریم در راه درست و اعتلای ارزشهای اسلامی، زندگی موفق، کسب علم و دانش و کار قدم‌های مثبت بردارند که لازمه این انتظارات توجه به خواسته‌ها و برآورده کردن امکانات لازم در این زمینه است.  

وی افزود: ما مسئولان، مسول زمینه‌سازی و فراهم کردن بسترهای لازم برای این امر مهم برای جوانان هستیم.  

فرماندار شهرستان پردیس کلنگ زنی خانه جوان را ارزشمند در جهت تحقق اهداف و دستیابی جوانان به ارزشهای اجتماعی در زمینه‌های فرهنگی، آموزشی، و کاهش آسیب‌های اجتماعی دانست و ضمن تشکر از همکاری شرکت عمران جهت آماده‌سازی این پروژه تصریح کرد: بدلیل این‌که اداره ورزش و جوانان محدودیت‌هایی برای آماده‌سازی این مکان داشت و ساخت خانه جوان از ضروریات شهر ستان است، بنابراین، این امر مهم را با توجه به دیدگاه‌های خوبی که نهادهای متولی دارند، در جهت آماد ه‌سازی و اجرای این پروژه همکاری‌های لازم را شرکت عمران با اداره ورزش و جوانان داشتند.  

وی بیان داشت: با پیگیری‌های مستمر اداره ورزش و جوانان امروز شاهد کلنگ زنی این پروژه بودیم که امیدواریم با هماهنگی و سرعت عمل پیمانکار در اجرای پروژه در موعد مقرر به بهره‌برداری برسد.  

کد خبر 466927

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =