سرپرست پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری آرایشگر متخلفی که آرایشگاه خود را محل دپوی مواد اشتعال‌زا برای تخریب اموال عمومی و دولتی در ناآرامی‌های اخیر کرده بود، خبر داد.

اغتشاشات

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ یعقوب‌علی رجبیان، سرپرست پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت، گفت: در پی ناآرامی‌های روزهای اخیر، گزارشی مبنی بر فعالیت غیرمجاز یکی از آرایشگران جنوب تهران که واحد صنفی خود را به محلی برای دپوی مواد اشتعال‌زا و محترقه تبدیل کرده بود، دریافت کردیم.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع تیمی از مأموران نظارت بر اماکن عمومی پایگاه ششم پلیس امنیت پایتخت به همراه اکیپی از ماموران عملیاتی این پایگاه وارد عمل شدند و در بررسی و بازدید از این آرایشگاه، صحت خبر مورد تأیید قرار گرفت. با هماهنگی مقام قضائی، متصدی این واحد صنفی در مغازه‌اش دستگیر شد. از آرایشگاه وی دو گالن ۲۰ لیتری نفت و ۶ بطری الکل و مقادیری مواد اشتعال‌زا کشف شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازجویی‌های اولیه متهم منکر اتهامات وارده شد، اما در مواجهه با مستندات و ادله موجود به جرم خود اعتراف و اظهار کرد با همدستی ۲ تن از دوستانش قصد داشتند با تهیه و ساخت مواد منفجره، محترقه و آتش‌زا (کوکتل مولوتوف) اقدام به تخریب اموال عمومی با استفاده از شرایط موجود جامعه کنند.

رجبیان با بیان این که متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد، خاطرنشان کرد: تلاش برای دستگیری سایر همدستان وی در دستور کار مأموران قرار دارد.

سرپرست پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان با اشاره به این که واحد صنفی مذکور به علت تخلفات ذکرشده پلمب شد، تصریح کرد: پلیس با قاطعیت و هماهنگی دستگاه قضا با متخلفان و مخلان نظم و امنیت برابر قانون برخورد قاطع خواهد کرد و شهروندان می‌توانند گزارش خود را از طریق سامانه ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

کد خبر 465463

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار