شهردار تهران با بیان اینکه خصیصه بسیج این بوده و هست که بیشتر از آن‌که چیزی را برای خود بخواهد، آن را برای مردم می‌خواهد؛ گفت: این رویکرد و نگاه، نقشه راه ما خواهد بود تا با هدایت مقام معظم رهبری به موفقیت‌های بیشتر دست پیدا کنیم.

حناچي در همايش همراز با شقايق 833

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از شهرنوشت، پیروز حناچی صبح دوشنبه در مراسم اجتماع بزرگ گردان‌های بسیج شهرداری تهران که با حضور سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمدرسول‌الله (ص) برگزار شد، گفت: امروز این‌جا جمع شده‌ایم تا پایه‌گذاری سازمان بسیج را به عنوان مهم‌ترین یادگار امام راحل و تدبیر ایشان در مبارزه با بزرگ‌ترین تهدید انقلاب، گرامی بداریم.

وی ادامه داد: به یاد داریم آغاز جنگ، زمانی که شیرازه‌های کشور در حال از هم پاشیدن بود، در همان ۴۵ روز نخست خرمشهر را از دست داده بودیم و داغ از دست دادن این شهر بر دل کشور مانده بود، اما تدبیر با برکت حضرت امام (ره) باعث شد این شجره طیبه (سازمان بسیج) کاشته شود، رشد کند و به شرایط امروز برسد تا بتوانیم به آن ببالیم.

شهردار تهران ضمن اشاره به جمله معروف حضرت امام خمینی (ره) که بسیج را لشکر مخلص خدا خواند، گفت: خصیصه بسیج این بوده و هست که بیشتر از آن‌که چیزی را برای خود بخواهد، آن را برای مردم می‌خواهد و همواره مردم برای این سازمان در هر جبهه‌ای مقدم بوده‌اند. این رویکرد و نگاه نقشه راه ما خواهد بود تا ان‌شاءالله با هدایت مقام معظم رهبری به موفقیت‌های بیشتر دست پیدا کنیم.

وی تاکید کرد: از خصایص دیگر بسیج این بوده و هست که در میان تمام اقشار جایگاه ویژه خود را دارد؛ در سازمان بسیج از پزشک، دانشجو، کارمند و کشاورز حضور دارند و همواره همه گروه‌ها در این جریان عظیم مردمی نقش داشته و دارند.

پیروز حناچی شهردار تهران در پایان خاطرنشان کرد: در شرایطی که دسیسه‌های دشمنان به حداکثر خود رسیده است، به امید خداوند و با رهبری مقام معظم رهبری و با انسجام، این دوران سخت را پشت سر خواهیم گذاشت.

کد خبر 465428
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار