دادستان کل کشور به منظور کسب اطلاع از وضعیت زندانیان و نظارت بر زندان‌ها، از زندان فشافویه در تهران بازدید و در جریان آن با برخی متهمان اغتشاش‌های اخیر صحبت کرد.

محمدجعفر منتظری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از میزان، حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور در راستای تاکیدهای رئیس قوه قضائیه مبنی بر کسب اطلاع از وضعیت زندانیان و نظارت بر زندان‌ها، صبح امروز به عنوان یکی از نمایندگان آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی از زندان بزرگ فشافویه بازدید کرد و از نزدیک در جریان رسیدگی به پرونده‌های تشکیل شده در ارتباط با اغتشاشات اخیر قرار گرفت.

در این بازدید که تعدادی از معاونین و مقامات قضایی، دادستان کل کشور را همراهی می‌کردند، حجت‌الاسلام منتظری در جریان وضعیت زندانیان قرار گرفت و در گفت‌وگوی چهره به چهره با برخی مددجویان در خصوص شرایط آنها کسب اطلاع و در موارد مورد نیاز دستورهای لازم را صادر کرد. دادستان کل کشور در این بازدید همچنین از وضعیت متهمان اغتشاشات اخیر جویا شد و در گفت‌وگو با برخی از این متهمان در جریان نحوه بازداشت و تحقیق از آنها قرار گرفت.

روز گذشته (عصر جمعه یکم آذرماه) نیز در پی دستور آیت‌الله رئیسی برای تشکیل کمیته ویژه در قوه قضائیه برای رسیدگی همه‌جانبه به موضوع طرح اصلاح مدیریت مصرف سوخت و مسائل رخ داده پس از اجرا شدن آن، اسماعیلی رئیس حوزه ریاست این قوه و سخنگوی دستگاه قضا به همراه القاصی‌مهر دادستان تهران به عنوان نمایندگان رئیس قوه قضائیه ۴ ساعت از بازداشتگاه‌های متهمان ناآرامی‌های اخیر بازدید کرده بودند.

کد خبر 464847

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار