انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی که پیش از این نیز تا پایان وقت روز سه‌شنبه ۲۸ آبان تمدید شده بود، بار دیگر تا ساعت ۲۴ پنج‌شنبه ۳۰ آبان ماه تمدید شد.

دانشگاه آزاد اسلامي

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون کارشناسی ارشد که بر اساس کارنامه صادر شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده‌اند (اعم از پذیرفته‌شدگان یا مردودین اعلام نتیجه قبلی این مقطع و یا افرادی که در مرحله قبل انتخاب رشته نکرده‌اند) به منظور شرکت در این مرحله از تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته/ محل در دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند با مراجعه به سامانه www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

داوطلبان به منظور انتخاب رشته در این مقطع لازم است، کارت اعتباری ثبت‌نام را از سامانه مذکور خریداری کنند. آن دسته از داوطلبانی که علاوه بر کدرشته امتحانی اصلی در کدرشته امتحانی دوم (شناور) نیز مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، می‌توانند رشته/ محل‌های متناظر کد رشته امتحانی دوم خود را نیز در میان یکصد رشته/محل انتخابی خود منظور کنند. ویرایش رشته/ محل‌های انتخابی تا پایان مهلت انتخاب رشته امکان‌پذیر بوده و داوطلبان به این منظور نیازی به تهیه کارت اعتباری مجدد ندارند.

نتایج انتخاب رشته این مرحله تا پایان هفته اول آذر ماه اعلام خواهد شد.

کد خبر 464288

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =