عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران از مصوبه این کمیسیون برای اختصاص ۲۰۰۰ سهمیه کارت بلیت ۳۰۰ هزار تومانی به سربازان در فاز اول خبر داد.

سربازی هوم پیج

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، افشین حبیب‌زاده با بیان اینکه کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران در جلسه‌ای موضوع ارائه کارت بلیت تخفیف‌دار به سربازان را مورد بررسی قرار داد، گفت: در این جلسه، کمیسیون حمل و نقل به این جمع‌بندی رسید که می‌تواند با کمک ستاد کل نیروهای مسلح، کارت بلیت تخفیف‌دار به سربازان تخصیص پیدا کند.

وی با بیان اینکه با توجه به سهمیه‌ای که برای کارت بلیت‌های تخفیف‌دار در نظر گرفته شده است، می‌توان نسبت به صدور اقدام کرد؛ گفت: بر همین اساس در فاز اول برای ۲۰۰۰ سرباز تا سقف هر کارت ۳۰۰ هزار تومان پیش‌بینی شده است.

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران با بیان اینکه سربازان از سوی نیروهای مسلح به شهرداری تهران معرفی می‌شوند، گفت: کارت بلیت‌های سربازان ۳۰۰ هزار تومان شارژ می‌شود اما از این میان ۲۰ درصد مبلغ را ستاد کل و ۸۰ درصد را نیز شهرداری تهران پرداخت می‌کند.

حبیب‌زاده افزود: این مهم در کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران مورد تایید قرار گرفته و در صورت تصویب در صحن شورای شهر تهران، عملیاتی می‌شود.

کد خبر 464283

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =