رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از پرداخت حقوق کلیه کارکنان وظیفه نیروهای مسلح از طریق بانک سپه خبر داد.

سربازی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل ار پایگاه خبری پلیس، سردار تقی مهری درباره طرح تجمیع حساب‌های بانکی کارکنان وظیفه، اظهارکرد: در راستای اجرای ابلاغیه ستادکل نیروهای مسلح و به منظور تسهیل و تسریع در فرآیند پرداخت حقوق و مزایای کارکنان وظیفه نیروهای مسلح، طرح سرباز کارت اجرایی شده است.

وی ادامه داد: در این طرح، کلیه کارکنان وظیفه که از ۱۸ آبان ماه ۹۸ مشغول به خدمت شده‌اند حقوق و مزایای خود را به صورت یکپارچه از بانک سپه دریافت می‌کنند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه سرباز کارت فقط تا پایان خدمت سربازی اعتبار دارد، گفت: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده پس از ثبت درخواست اعزام به خدمت، مشمولان از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، اطلاعات آنان به سیستم بانک سپه منعکس و پس از افتتاح حساب، شماره حساب مشمولان به سامانه وظیفه عمومی منتقل می‌شود و سربازان می‌توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک سپه سراسر کشور، کارت عابر بانک خود را دریافت کنند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: علاوه بر حقوق سربازان، سایر هزینه‌ها مانند هزینه سفر، جیره بین‌راهی و غیره کارکنان وظیفه نیز به حساب بانک سپه آنان واریز می‌شود.

کد خبر 464132

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار