سیدجلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک ساختمان تجاری در خیابان اکباتان، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: سه‌شنبه‌شب، ۲۸ آبان‌ماه، یک مورد حادثه آتش‌سوزی در خیابان اکباتان به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودرو حامل تجهیزات تنفسی، تشک نجات و نردبان هیدرولیکی به محل حادثه اعزام شدند.

آتش‌نشانی - 125

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایلنا، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان تجاری دو طبقه بود که در طبقه همکف آن تعدادی مغازه و در طبقه بالایی تعدادی انبار وجود داشت.

وی با بیان این که آتش‌سوزی در تعدادی از انبارها در طبقه دوم به وقوع پیوسته بود، گفت: چند باب مغازه کوچک در این طبقه به انباری تبدیل شده و محل نگهداری تلفن‌های اسقاطی بود.

ملکی افزود: هنگامی که آتش‌نشانان به محل حادثه رسیدند در پاساژ قفل بود که آتش‌نشانان پس از گشودن در، وارد ساختمان شدند و اقدام به اطفای حریق کردند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با اشاره به شدت حریق، متذکر شد: آتش در حال سرایت به سقف شیروانی بود که آتش‌نشانان به سرعت موفق به مهار و اطفای حریق شدند و از گسترش آتش‌سوزی جلوگیری به عمل آمد.

به گفته ملکی خوشبختانه در این حادثه هیچ مصدومی گزارش نشده است.

کد خبر 464276

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =