سخنگوی قوه قضائیه گفت: روح‌الله زم توضیحات مفیدی ارائه می‌دهد و آثار مثبت دستگیری وی همین بود که خیلی از جعلیات و اخباری که در حوادث مشابه منتشر می‌شد، فروکش کرد.

روح‌الله زم

به گزارش همشهری آنلاین، سخنگوی قوه قضائبه در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت پرونده روح‌الله زم گفت: تحقیقات در این پرونده در حال انجام است و مستندات بسیار خوبی به دست آمده و به لحاظ حجم انبوه مستندات، کار کارشناسی زمان‌بر است. خودش هم توضیحات مفید ارائه می‌دهد و آثار مثبت دستگیری وی همین بود که خیلی از جعلیات و اخباری که در حوادث مشابه منتشر می‌شد، فروکش کرد.

اسماعیلی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه آیا رسول دانیال‌زاده در بازداشت است یا خیر گفت: کسانی که به مراجع امنیتی و انتظامی و قضایی اعتماد و به بازگشت اموال به بیت‌المال کمک کنند، حتما از ارفاق قانونی برخوردار می‌شوند. تا امروز هم در فرآیند بازگشت هم در فرآیند تحقیق و بازپرسی با آقای دانیال‌زاده بر محور اعتماد رفتار می‌کنیم و به لحاظ اعتمادی که کرده و اقدام‌هایی که انجام داده از ارفاق‌های قانونی بهره‌مند شده است. یکی از این ارفاق‌ها مرخصی است. قرارمان این است به وعده‌هایی که می‌دهیم عمل کنیم و تا امروز در این پرونده هم بر همین صراط پایدار بودیم و ان‌شاالله دیگران هم اعتماد کنند و متضرر نمی‌شوند.

کد خبر 464150

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =