ارتش رژیم صهیونیستی صبح شنبه ۲۵ آبان حمله‌های هوایی را به شمال غزه انجام داد و اعلام کرد، اهدافی وابسته به حماس را هدف گرفته است، در مقابل رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند، ۹ شهرک‌نشین در پی شلیک موشک‌هایی از غزه به بئر السبع مصدوم شدند.

غزه

به گزارش همشهری‌آنلاین از ایسنا به نقل از شبکه المنار لبنان، باوجود توافق آتش‌بس بین جنبش جهاد اسلامی و رژیم صهیونیستی که پنج‌شنبه ۲۳ آبان با میانجی‌گری سازمان ملل و تحت نظارت مصر حاصل شد به نظر می‌رسد رژیم صهیونیستی به آن پایبند نبوده و مجددا صبح امروز دست به حملاتی به نوار غزه زد.

وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در توییتر نوشت: دست به حملاتی علیه اهداف حماس در بیت لاهیا واقع در شمال غزه زدیم.

وزارت مذکور ساعاتی قبل از آن مدعی شده بود، دو راکت شلیک شده از غزه به سمت شهر بئر السبع در جنوب را رصد کرده است.

ارتش رژیم صهیونیستی سه‌شنبه اقدام به ترور بهاء ابو العطا، فرمانده برجسته گردان‌های القدس، شاخه نظامی جهاد اسلامی کرد که شلیک صدها راکت و موشک به سمت شهرک‌های رژیم صهیونیستی در همجواری مرزهای غزه  را درپی داشت.

به گزارش ایسنا، شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونسستی نیز به نقل از وزارت جنگ این رژیم مدعی شد، دست‌کم دو راکت به سمت بئر السبع شلیک شده که سامانه گنبد آهنین آنها را رهگیری کرده اما در پی ازدحام شهرک‌نشینان برای یورش به سمت پناهگاه‌ها در پی شلیک این موشک‌ها ۹ تن مصدوم شدند.

کد خبر 463454

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان