معاون اجتماعی فرمانده انتظامی لرستان، جزئیات تیراندازی در خرم‌آباد که همزمان از سوی روابط عمومی شهرداری نیز عنوان شده که تیراندازی به سوی به مأموران شهرداری صورت گرفته است را تشریح کرد.

معاون فرمانده انتظامی لرستان - سرهنگ رضا شیراوژن

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، سرهنگ رضا شیراوژن با اشاره به خبرهای منتشرشده مبنی بر تیراندازی به عوامل شهرداری در میدان امام حسین(ع) شهر خرم‌آباد، اظهار کرد: در این رابطه هیچ‌گونه گزارش یا شکایتی از سوی عوامل شهرداری به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام نشده است.

وی افزود: با توجه به تحقیقات میدانی به عمل آمده از سوی فرماندهی انتظامی شهرستان خرم‌آباد، صرفاً تیراندازی هوایی در آن محله صحت داشته که فرد خاطی کمتر از یک ساعت دستگیر و تحویل مقام قضایی شد.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی لرستان تصریح کرد: از شهروندان عزیز تقاضا داریم به محض بروز هر گونه موضوعات این‌چنینی بلافاصله مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

بنا بر این گزارش، روابط عمومی شهرداری خرم‌آباد نیز اعلام کرده است عصر یکشنبه، عده‌ای از فروشنده‌نماها و اراذل با مأموران سد معبر شهرداری خرم‌آباد که در حال انجام وظیفه بودند درگیر شدند و اقدام به تیراندازی با سلاح گرم کردند.

گفتنی است در پی درخواست‌های مردمی و همچنین در راستای اجرای وظایف قانونی، نیروهای اجرائیات شهرداری خرم‌آباد با هماهنگی نیروی انتظامی در روزهای گذشته اقدام به جمع‌آوری دست‌فروشان و عاملان سد معبر در سراسر شهر کرده‌اند.

ناصر کاکی، رئیس اجرائیات شهرداری خرم‌آباد، در این رابطه گفت: این درگیری در پی آن رخ داد که نیروهای شهرداری بنا به روال گذشته اقدام به تذکر به دست‌فروشان و جمع‌آوری آنان از یکی از معابر پرازدحام کردند که متاسفانه با واکنش شدید، فحاشی و در نهایت تیراندازی برخی فروشنده‌نماها مواجه شدند.

کد خبر 462748

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =