هفته سوم لیگ برتر والیبال ایران با برتری تیم‌های کاله، شهرداری ورامین، شهرداری ارومیه، پیکان، شهرداری گنبد و شهداب یزد همراه بود.

واليبال

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال ایران با برگزاری شش مسابقه به شرح زیر پیگیری شد.در این هفته تیم راه‌یاب ملل مریوان استراحت داشت.

  • کاله ۳ – شهروند اراک صفر

اولین برد هفته به آملی‌ها تعلق گرفت. شاگردان بهروز عطایی در دیدار خانگی برابر شهروند اراک کار سختی نداشتند و موفق شدند در سه ست پیاپی حریف خود را شکست دهند. تیم کاله در این دیدار نمایش کم اشتباهی داشت تا حالا باز هم در خانه مانند هفته اول یک برد با ارزش را کسب کند.

  • شهرداری ورامین ۳ – فولادسیرجان ایرانیان ۲

قهرمان فصل گذشته، تصمیمی برای کوتاه آمدن از ادامه بردهای خود ندارد؛ ورامینی‌ها هر چند در این هفته و در خانه برابر شاگردان محمدرضا دامغانی کار بسیار سختی داشتند، اما در نهایت به برتری رسیدند تا به این ترتیب، سومین برد متوالی خود را کسب کنند. پیروزی در ست‌های اول و سوم برای شهرداری ورامین و دوم و چهارم برای فولاد سیرجان ایرانیان باعث شد تا سرنوشت مسابقه در ست پنجم مشخص شود که در این ست ورامینی‌ها با حساب ۱۵ بر ۶ به برتری رسیدند.

  • خاتم اردکان یک – شهرداری ارومیه ۳

اولین برد شهرداری ارومیه در هفته سوم و در خارج از خانه رقم خورد. شاگردان کارخانه در این دیدار برابر میزبان خود کار سختی داشتند و در ست اول نیز نتیجه را واگذار کردند، اما بعد از دو باخت در شروع لیگ، این بار پیروزی سهم ارومیه‌ای‌ها بود و این تیم توانست با پیروزی در سه ست بعدی، اولین برد خود در فصل جدید را با ثبت یک کامبک رقم بزند.

  • پیام خراسان یک – پیکان تهران ۳

شاگردان اکبر خداوردی که به دلیل حکم انضباطی مربوط به فصل قبل، از حضور تماشاگران در ورزشگاه خانگی خود محروم بودند، نتوانستند از امتیاز میزبانی به خوبی استفاده کنند و مقابل پیکان با نتیجه سه بر یک شکست خوردند. شاگردان محمد ترکاشوند پیروز ست‌های اول و دوم شدند، اما مشهدی‌ها در ست سوم توانستند اولین برد خود را جشن بگیرند تا کار به ست چهارم کشیده شود. در نهایت تیم پیکان با پیروزی در ست چهارم، توانست برد باارزشی را در خارج از خانه کسب کند.

  •  فولاد سپاهان اصفهان ۲ – شهرداری گنبد ۳

یکی از جذاب‌ترین و پرحاشیه‌ترین دیدارهای هفته در اصفهان برگزار شد و تیم شهرداری گنبد در خارج از خانه سومین برد متوالی خود را جشن گرفت. فولاد سپاهان اصفهان که به دلیل حواشی دیدار هفته گذشته، از حضور تماشاگران تا اطلاع ثانوی محروم شده است، بازی را بهتر آغاز کرد و ست اول را از آن خود کرد، اما در نهایت و بعد از ۴ ست، دو تیم به تساوی رسیدند. در ست پنجم تیم عظیم جزیده نمایش بهتری از حریف خود داشت و در نهایت به سومین برد متوالی رسید تا همچنان یکی از بهترین‌های لیگ در این فصل باشد.

  •  سایپا ۲ – شهداب یزد ۳

سایپا بعد از برد بزرگ در خارج از خانه و برابر شهرداری ارومیه، این هفته متحمل شکست خانگی شد. شهداب یزد که در این دیدار میهمان سایپا بود، با یک نمایش کم‌اشتباه توانست دو ست اول را با پیروزی به پایان برساند و در آستانه یک برد بزرگ قرار بگیرد، اما شاگردان شهنازی بازگشت خوبی به بازی داشتند و توانستند در پایان چهار ست نتیجه را برابر کنند، اما بازگشت این تیم ناتمام ماند و شاگردان میرحسینی در ست پنجم با برد زمین را ترک کردند تا برنده این جدال پرحاشیه باشند.

کد خبر 462158

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان