هفته چهارم لیگ برتر والیبال با انجام پنج بازی و لغو یک بازی برگزار شد.

واليبال

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته چهارم لیگ برتر والیبال مردان ایران با ادامه برد تیم‌های شهرداری ورامین و گنبد به پایان رسید. تیم پیکان این هفته استراحت داشت و دیدار تیم‌های خاتم اردکان و شهداب یزد، به علت سفر رئیس جمهور به استان یزد و با درخواست شورای تامین این استان، به تعویق افتاد.

نتایج دیدارهای هفته چهارم به شرح زیر است:

  • راه‌یاب ملل مریوان یک – شهرداری ارومیه ۳

مریوانی‌های تازه وارد به لیگ برتر در اولین تجربه میزبانی خود با وجود شروع خوب و پیروزی در ست اول، نتوانستند در ادامه موفق باشند و با وجود حمایت پرشور هواداران خود پذیرای یک شکست خانگی شدند.

تیم مصطفی کارخانه در این دیدار کار مهمی را انجام داد و بعد از شکست در ست اول، توانست سه ست متوالی را از آن خود کند تا به دومین برد متوالی در لیگ برتر دست پیدا کرده و شروع بد خود را فراموش کند.

  •  فولاد سیرجان ایرانیان صفر – پیام خراسان ۳

سیرجانی‌ها که هفته گذشته در ورامین برابر مدافع عنوان قهرمانی نمایش خوبی داشتند و تیم مدعی شهرداری ورامین را به چالش کشیدند، در خانه برابر شاگردان اکبر خداوردی شکست غیر منتظره‌ای را متحمل شدند.

پیام در هر سه ست این دیدار نمایش خوبی داشت و با اشتباهات کمتر توانست حریف خود را مغلوب کند تا برد با ارزشی را خارج از خانه جشن بگیرد.

  •  شهروند اراک یک – شهرداری گنبد ۳

یکه تازی گنبدی‌ها در لیگ برتر ادامه دارد و این هفته نیز تیم شهرداری گنبد به چهارمین برد متوالی خود دست پیدا کرد تا همچنان بالانشین جدول رده‌بندی باشد.

تیم شهروند اراک در خانه بازی را بهتر آغاز کرد و توانست ست اول را با پیروزی تمام کند، اما تیم گنبد در ادامه مسابقه با هدایت عظیم جزیده ورق را برگرداند و در نهایت برنده ست‌های دوم، سوم و چهارم شد تا به این ترتیب یک برد مهم را در مسیر خوب خود کسب کند.

  •  کاله مازندران صفر – شهرداری ورامین ۳

بعد از دو برد در خانه، روند شکست ناپذیری تیم بهروز عطایی در آمل شکست و تیم پرهوادار کاله در خانه نتوانست به سومین برد خود دست پیدا کند.

مدافع عنوان قهرمانی در پی چهارمین برد خود، نمایش کم اشتباهی برابر تیم کاله ارائه کرد تا با پیروزی قاطع در سه ست، یک برد بی اما و اگر کسب کند و به روزهای خوب خود ادامه دهد.

  •  سایپا تهران یک- فولاد سپاهان اصفهان ۳

در ادامه هفته درخشش مهمانان، برد بزرگ هفته به فولاد سپاهان، تیم تازه لیگ برتری شده رسید.

رحمان محمدی‌راد و شاگردانش در تهران کار سختی برابر تیم سایپا داشتند، اما با شکست حریف در ست اول نشان دادند که در خارج از خانه هدف بزرگی را دنبال می کنند. سپاهان در ست دوم نیز برنده شد اما تیم ناصر شهنازی در ست سوم توانست با پیروزی از میدان خارج شود تا به بازگشت امیدوار باشد. در نهایت اما ست چهارم نیز با برد تیم سپاهان به پایان رسید تا به این ترتیب شاگردان رحمان محمدی‌راد در خارج از خانه کار بزرگی انجام دهند و برابر تیم سایپا به یک پیروزی ارزشمند برسند.

کد خبر 462540

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =