کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با اعلام آرای اخیر خود به فرشاد احمدزاده هشدار داد که ممکن است با مجازات‌های شدید روبرو شود.

انضباطي

به گزارش همشهری آنلاین: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص وقایع بازی‌های اخیر در چهار بند به شرح ذیل اعلام کرد:

۱- دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز در هفته هشتم برگزار و از سوی احسان حاج صفی تخلفاتی مبنی بر توهین به داور مسابقه رخ داد. وی به ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی و توبیخ کتبی محکوم شد.

۲- مسابقه تیم های شاهین شهرداری بوشهر و پرسپولیس تهران برگزار و از سوی تماشاگران تیم شاهین شهرداری بوشهر تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین مسابقه رخ داد. این تیم به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

۳- فرشاد احمدزاده بازیکن تیم پرسپولیس به دلیل توهین و تهدید داور که منجر به اخراجش شد به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای در خصوص محرومیت قطعی و در خصوص جریمه نقدی قابل تجدید نظر می باشد.

همچنین با توجه به سابقه احمدزاده به ایشان تذکر داده می شود که چنانچه این رفتارها ادامه یابد با مجازاتهای شدیدتری روبه رو خواهدشد.

۴- در دیدار تیم های نساجی مازندران و تراکتورسازی تبری از سوی تماشاگران تیم نساجی تخلفاتی مبنی بر فحاشی به بازیکن حریف رخ داد. این تیم به پرداخت ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است که این رای قابل تجدید نظر است.

همچنین به تیم نساجی مازندران تذکر جدی داده می شود که با توجه به تکرار تخلفات از سوی تماشاگران این تیم در بازیهای خانگی در هفته های ۲، ۳، ۶ و ۷ و جام حذفی، چنانچه در بازی بعدی این تخلفات به هر نحو تکرار شود، مستوجب محرومیت از حضور در بازیهای خانگی خواهد شد.

کد خبر 461873

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =