فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: یک قاچاقچی مواد مخدر در عملیات پلیس استان به هلاکت رسید و ۶۴۰ کیلوگرم موادمخدر از باند قاچاق کشف شد.

دستگیری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از رکنا، سرهنگ عبدالله حسنی روز سه‌شنبه، ۱۴ آبان‌ماه، اظهار کرد: ماموران انتظامی استان سمنان در یک درگیری مسلحانه یک باند ۶ نفره قاچاق موادمخدر را منهدم کردند و یک سوداگر مرگ در این عملیات به هلاکت رسد.

وی با اشاره به کشف ۶۴۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در عملیات انهدام باند سوداگران مرگ، بیان کرد: ۲۰۰ کیلوگرم شیشه و ۴۴۰ کیلوگرم تریاک در این عملیات مسلحانه کشف شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان در تشریح این عملیات، گفت: با اقدامات اطلاعاتی چند ماهه ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان بر روی یکی از عناصر حمل و قاچاق موادمخدر، مشخص شد این سوداگر مرگ در قالب یک باند، سودای انتقال یک محموله بزرگ مواد را در سر دارد.

وی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات، اطلاعات انتقال این محموله به دست آمد و ماموران دریافتند اعضای باند مواد را در قالب کاروان مسلح به استان سمنان حمل می‌کنند.

فرمانده انتظامی استان سمنان ابراز کرد: تیم‌های ویژه پلیس در محورهای مواصلاتی و اجرای گشت‌های محسوس و نامحسوس برای شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ مستقر شدند و سرانجام هر ۲ دستگاه خودرو متعلق به اعضای این باند در محور کویری دامغان - معلمان شناسایی و دستور ایست از سوی پلیس صادر شد.

وی به بروز درگیری مسلحانه بین سوداگران مرگ و پلیس اشاره و خاطرنشان کرد: با شلیک دقیق ماموران یکی از قاچاقچیان مواد به هلاکت رسید و ۵ نفر دیگر دستگیر شدند.

۳ دستگاه خودرو دیگر نیز در همین راستا توقیف و تعداد جالب توجهی انواع گوشی همراه کشف شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان، با تقدیر از تلاش و پیگیری‌های ماموران در خصوص این عملیات، به ورود ماده مخدر خطرناک شیشه از مرزهای شرقی کشور اشاره و خاطرنشان کرد: مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ و طرح‌های گوناگون پیشگیرانه و مقابله‌ای پلیس تا ریشه‌کنی این بلای خانمانسوز استمرار دارد.

کد خبر 461872

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار