دور برگشت لیگ قهرمانان اروپا از امشب آغاز می‌شود تا چهره تیم‌های صعودکننده به مرحله بعد به تدریج مشخص شود. در حال حاضر خنک بلژیک، اسلاویاپراگ چک و لیل فرانسه تیم‌های یک‌امتیازی گروه‌های خود هستند و بختی اندک برای بالا رفتن دارند.

اینتر میلان

به گزارش خبرنگار همشهری آنلاین، در گروه E  لیگ قهرمانان اروپا تیم های لیورپول و ناپولی رقابت نزدیکی را در جدول دارند و امشب میزبان خنگ و سالزبورگ خواهند بود. هر دو نماینده انگلیس و ایتالیا بازی رفت خود را در مصاف با این دو تیم با پیروزی پشت سرگذاشتند و و به نظر می رسد امشب کار سختی را در پیش نداشته باشند. در حال حاضر ناپولی با ۷ و لیورپول ۶ امتیاز تیم های اول و دوم این گروه هستند.

  • فرصت انتقام

حضور تیم های بارسلونا، اینترمیلان  و دورتموند جذابیت های گروه F را به اوج رساند و نبرد های پرهیجانی را برای هواداران در سراسر دنیا رقم زد. در این گروه اگرچه بارسا با ۷ امتیاز پیشتاز است اما دورتموند و اینتر هر کدام با ۴ امتیاز در تلاش هستند تا به عنوان تیم دوم از این گروه صعود کنند. امشب بارسلونا در نیوکمپ میزبان اسلاویا پراگ است. یاران والورده بعد از شکست تحقیر آمیزش در لالیگا مقابل لوانته فرصت پیدا می کند تا با کسب یک پیروزی از هوادارانش دلجویی کند.

اما در ورزشگاه وستفالن دورتموند و اینتر یکی از بازی های مهم امشب را برگزار می کنند. در این بازی آلمانی ها فرصت جبران شکست بازی رفت را بدست آورده اند. ژرمن ها در بازی رفت میل زیادی به حمله نداشتند و بیشتر با یک سیستم دفاعی بازی راپیش بردند اما حالا در دوئل تیم های دوم جدول شرایط آنها متفاوت است. جولیان برانت  مهاجم  جوان دورتموند در گفت و گو با کیکر درمورد این بازی گفت: ما می خواهیم روز سه شنبه پیروز شویم، زیرا در لیگ قهرمانان باید کارهای زیادی انجام دهیم. همه می توانند جدول را بخوانندزیرا در آن اینتر یک مزیت ناچیز دارد اما بازی می تواند یک روند پیشرو داشته باشد. وی افزود: هواداران باید ببینند که ما با شجاعت بازی می کنیم. باید دید کدام تیم در خانه بازی می کند. البته در آن سوی میدان تیم باتجربه اینترمیلان قراردارد که آنتونیو کونته سرمربی اش در تیم های مطرحی حضور داشته و امسال می خواهد خاطرات خوب گذشته را با این تیم ایتالیایی زنده کند.

  • نبرد برای صعود

در گروه G لایپزیگ می تواند قدم بزرگی به سمت دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا مقابل زنیت سن پترزبورگ بردارد. اما این مسئله در مورد روس ها نیز صدق می کند. در حال حاضر نماینده آلمان با ۶ امتیاز در این گروه پیشتاز است اما ۳ تیم دیگر یعنی زنیت۴، لیون۴ و بنفیکا  با ۳ امتیاز در شرایط نزدیکی در جدول از بخت های صعود به مرحله بعدی هستند.

زنیت امشب دومین بازی خانگی خود را در این فصل مقابل لایپزیگ تجربه می کند و حضور سردار آزمون در خط حمله زنیت می تواند مثل همیشه پیروزی روس ها را گارانتی کند. البته پیروزی خیره کننده آلمانی ها در روز شنبه مقابل ماینتس زنگ خطری برای میزبان خواهد بود. در فرانسه تیم های لیون و بنفیکا دیگر بازی این گروه را برگزار می کنند.

  • هیجان در لندن

تیم های چلسی و آژاکس در گروه F امشب در لندن یکی دیگر از بازی های پرهیجان لیگ قهرمان را برگزار می کند. دو تیم ۶ امتیازی برای صدرنشینی در این گروه تمام توان خود را در میدان به نمایش خواهند گذاشت. در بازی دیگر والنسیا در خانه با لیل فرانسه روبرو می شود تا باپیروزی در این حریف  را حذف کند.

برنامه هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا

سه‌شنبه ۵ نوامبر (۱۴ آبان)

گروه E

لیورپول – خنک  ساعت ۲۳:۳۰

ناپولی – سالزبورگ ساعت  ۲۳:۳۰

گروه F

بارسلونا – اسلاویاپراگ ساعت ۲۱:۲۵

بوروسیا دورتموند – اینتر ۲۳:۳۰

گروه G

زنیت – لایپزیگ ساعت ۲۱:۲۵

لیون – بنفیکا ساعت ۲۳:۳۰

گروه H

چلسی – آژاکس ساعت۲۳:۳۰

والنسیا – لیل ساعت   ۲۳:۳۰

کد خبر 461783

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =