همشهری آنلاین: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از افتتاح ۴ گرمخانه جدید در تهران خبر داد و گفت: دو گرمخانه برای مردان و دو گرمخانه هم ویژه بانوان تا پایان آبان به گرمخانه‌های پایتخت اضافه می‌شود.

گرمخانه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از شهرنوشت، محمدرضا جوادی یگانه با اعلام این خبر گفت: برخی از مناطق شهر تهران پوشش لازم برای جذب مددجویان را نداشتند و با توجه به تقاضاهایی که در برخی از مناطق شهرداری تهران وجود داشت، مکان‌هایی برای افزایش گرمخانه‌ها جانمایی شد.

وی با تاکید بر اینکه هم اکنون امکان جذب تا دو برابر ظرفیت کنونی را در گرمخانه‌های موجود داریم، عنوان کرد: در حال حاضر برای جذب مددجویان نگرانی نداریم و این چهار گرمخانه برای تسهیل در دسترسی مددجویان اضافه می‌شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به اینکه دو گرمخانه برای مردان و دو گرمخانه برای زنان اضافه می‌شود، تصریح کرد: گرمخانه‌های ویژه بانوان در منطقه ۵ و ۱۶ و دو گرمخانه آقایان در مناطق ۱۰ و ۱۶ تجهیز می‌شوند.

جوادی یگانه تاکید کرد: تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم تا در فصل سرد سال، افراد بی‌خانمان برای رسیدن به سر پناه با مشکل مواجه نشوند.‌

کد خبر 460868

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار