همشهری آنلاین: معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران در پی مشکلات تغذیه‌ای که منجر به مسمومیت چند ده دانشجوی این دانشگاه شده بود، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

دانشگاه علم و صنعت ايران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علم و صنعت ایران، معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران در این اطلاعیه آورده است:

«با سلام و تسلیت اربعین حسینی و ابراز تاسف و اعتذار از رخداد هفته پیش در رابطه با نقصان خدمات تغذیه‌ای دانشجویان؛ به اطلاع می‌رساند نظر به اهمیت سلامت دانشجویان و در ادامه عزم راسخ برای ارایه خدمات بهینه، دانشگاه اقدامات متعددی را انجام و تمهیدات لازم را تا حصول نتیجه مطمئن ادامه خواهد داد. امید است با همفکری و همدلی و همراهی همه اقشار دانشگاهی به ویژه دانشجویان عزیز دانشگاه، از بروز اتفاقات مشابه جلوگیری به عمل آید.

لازم به ذکر است از آنجا که حوزه معاونت دانشجویی، متولی ارایه خدمات به دانشجویان عزیز دانشگاه بوده و در جهت تامین رفاه حال آنان فعالیت می‌نماید، حسب وظایف خود در رابطه با موضوع پیش آمده، اقدامات و تصمیماتی به شرح زیر انجام و اتخاذ نموده است:

۱-تشکیل کارگروهی با حضور نمایندگان دانشجویی و همکاران معاونت دانشجویی، جهت بررسی همه‌جانبه موضوع پیش آمده

۲-دعوت از تیم دانشکده علوم پزشکی دانشگاه شهیدبهشتی (با توجه به مسئولیت تخصصی آن در بررسی سلامت مواد غذایی)، در تاریخ ۲۴ مهر ۹۸ برای بررسی جامع و نمونه‌برداری دقیق، در خصوص تهیه مواد، نگهداری، طبخ و فرآیند توزیع غذای دانشگاه

۳-جبران کلیه هزینه‌های درمانی دانشجویان مبتلا

در پایان تاکید می‌شود تلاش تمامی همکاران معاونت دانشجویی، ارایه خدمات هر چه مطلوب‌تر به دانشجویان است و دانشگاه مصمم است برای پیشگیری از پیشامدهای مشابه، هر گونه اقدام لازم را به انجام رساند. لذا در پی مسایل اخیر و با توجه به اهمیت حفظ سلامت دانشجویان، دانشگاه تغییر پیمانکار تغذیه را در دستور کار خود قرار داده است. امید که با مسئولیت‌پذیری، همکاری و وفاق، شاهد تکرار اینگونه نواقص نباشیم.»

کد خبر 459700

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار