همشهری آنلاین: رییس جمعیت هلال‌احمر اسدآباد گفت: برخورد ۲ دستگاه اتوبوس در گردنه اسدآباد منجر به مرگ راننده و مجروح شدن ۲۸ زائر اربعین حسینی شد.

تصادف اتوبوس حامل زائران اربعين

به گزارش ایرنا، حمیدرضا اعتصام رییس جمعیت هلال‌احمر اسدآباد با اعلام این خبر گفت: ساعت چهار و ۱۴ دقیقه بامداد یکشنبه، یک مورد سانحه برخورد رخ به رخ ۲ دستگاه اتوبوس به مرکز هلال‌احمر گزارش شد که با توجه به شدت حادثه چهار دستگاه آمبولانس هلال احمر و چهار دستگاه آمبولانس اورژانس در محل حضور یافتند.

وی اضافه کرد: طبق بررسی‌های صورت گرفته یک دستگاه اتوبوس حامل زائران اربعین حسینی به سمت همدان در حال تردد بود که با اتوبوس خالی از مسافر که به سمت اسدآباد تردد می‌کرد به صورت رخ به رخ برخورد کرد.

 رییس جمعیت هلال احمر اسدآباد با بیان اینکه در این سانحه راننده خودروی بدون مسافر جان باخت، گفت: تمامی مصدومان این حادثه رانندگی توسط آمبولانس‌های هلال احمر و اورژانس جاده‌ای به بیمارستان قائم اسدآباد و بعثت شهر همدان منتقل شدند.

اعتصام بیان کرد: در حالی که تیم‌های هلال احمر در حال امدادرسانی به این سانحه بودند همزمان یک دستگاه سواری پراید با قسمت عقب یک کامیون در گردنه اسدآباد برخورد کرد که پنج تن از مسافران پراید نیز مصدوم و به مرکز درمانی منتقل شدند.

کد خبر 459545

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار