همشهری آنلاین: ساحلی‌بازان فوتبال ایران در دیداری تماشایی ضمن پیروزی برابر پاراگوئه به مرحله نیمه‌نهایی بازی‌های ساحلی جهان صعود کردند.

تيم ملي فوتبال ساحلي

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک، دیدار تیم‌های ملی فوتبال ساحلی ایران و پاراگوئه در ساحل کاتارای قطر برگزار شد و تیم ملی ایران با شکست ۵ بر ۴  پاراگوئه به مرحله نیمه نهایی بازی‌های ساحلی جهان صعود کرد.

ساحلی‌بازان کشورمان برای صعود از گروه خود نیاز به پیروزی در وقت قانونی یا اضافه داشتند تا با کسب حداقل ۲ امتیاز به عنوان تیم برتر گروه سوم مسابقت راهی مرحله نیمه نهایی شوند.

در دقیقه ۳ نیمه نخست مسابقه محمدعلی مختاری موفق شد با ضربه سر گل نخست ایران را به ثمر برساند. در ادامه اما روی خطایی که مدافع کشورمان روی بازیکن حریف انجام داد، از سوی داور اعلام خطای پنالتی شد و گل تساوی برای پاراگوئه به دست آمد.

در دقایق ابتدایی از وقت دوم مسابقه شوت محکم محمد احمدزاده به تیرک دروازه برخورد کرد. یک دقیقه پس از آن، بازیکن حریف خطای شدیدی روی احمدزاده انجام داد و کاپیتان ایران به بیرون از زمین انتقال پیدا کرد. در ادامه ضربه قیچی برگردان محمد معصومی‌زاده که در چارچوب دروازه قرار داشت، با دفع اشتباه مدافع حریف وارد دروازه پاراگوئه شد. دقایقی بعد نیز خطای پنالتی دیگری روی بازیکنان پاراگوئه انجام ‌شد و با تبدیل شدن آن به گل، دو تیم به تساوی‌ ۲ بر ۲ رسیدند.

گل سوم ایران نیز روی شوت مهدی شیرمحمدی از روی خطای اعلام شده وارد دروازه پاراگوئه شد.

در این وقت از مسابقه حمید بهزادپور چند دفع توپ تماشایی انجام داد.

داور مسابقه بازهم یک پنالتی دیگر و البته کاملا مشکوک به نفع پاراگوئه اعلام کرد و گل سوم پاراگوئه نیز به این شکل صورت گرفت.

وقت سوم این دیدار با نتیجه ۵ بر ۴ و با درخشش حمید بهزادپور به پایان رسید.

گل‌های وقت سوم را محمد معصومی‌زاده و حمید بهزادپور(دروازبان تیم) به ثمر رساندند.

تیم ایران سه‌شنبه (۲۳ مهر) از ساعت ۱۸ با یکی از تیم‌های روسیه یا ژاپن به رقابت خواهد پرداخت.

کد خبر 458976

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =