حمیدرضا علی‌پور- کاپیتان پرسپولیس بعد از درخشش در فصل گذشته و کسب ۲جام قهرمانی با سرخپوشان در ابتدای این فصل دچار مصدومیت شد تا مدتی از تمرینات سرخپوشان دور بماند.

فوتبال

همین اتفاق در کنار جذب کنعانی‌زادگان ملی‌پوش باعث شد سرمربی آرژانتینی این تیم خیلی زود به سراغ زوج کنعانی و خلیل‌زاده برود. کالدرون اعتقاد داشت با توجه به سن‌وسال سیدجلال و مصدومیت این بازیکن بهتر است زیاد از او استفاده نکند و تنها در بازی‌های حساس به او بازی بدهد. به همین دلیل در اکثر بازی‌های دوستانه زوج شجاع و کنعانی به میدان رفتند. با این وجود کنعانی نتوانست اعتماد کالدرون را کاملا جلب کند و در نهایت سرمربی سرخپوشان تصمیم گرفت تا دوباره به زوج سال گذشته اعتماد کند که اتفاقا حسینی در بازی اول عملکرد نسبتا خوبی هم از خود به جا گذاشت.

اما شاید مهم‌ترین اتفاق برای سیدجلال حسینی در مراسم بهترین‌های لیگ رقم خورد. کاپیتان پرسپولیس در این مراسم به‌عنوان بهترین مدافع فصل گذشته لیگ ایران انتخاب شد و جایزه خود را درست پیش چشمان سرمربی جدید تیم دریافت کرد تا به این مربی نشان دهد که چه کیفیتی دارد. جالب اینکه مربی آرژانتینی هم در زمان دریافت جایزه سیدجلال او را ایستاده تشویق می‌کرد. حالا به نظر می‌رسد حسینی جای پای خود را در ترکیب محکم‌تر از گذشته خواهد کرد.

  • کنعانی ناراضی از افتتاحیه؟

در شرایطی که به نظر می‌رسید کنعانی و شجاع زوج خط دفاعی پرسپولیس را در بازی اول تشکیل خواهند داد این اتفاق در دقیقه۹۰ رخ نداد و کنعانی‌زادگان جای خود را به سیدجلال داد. حالا شنیده‌ها حاکی از این است که مدافع ملی‌پوش پرسپولیس از نیمکت‌نشینی در این بازی ابراز نارضایتی کرده و این موضوع را به کادر فنی هم اعلام کرده است. باید دید این بازیکن می‌تواند در ادامه فصل خودش را به کالدرون ثابت کند یا او و پرسپولیس یک‌بار دیگر از هم جدا خواهند شد.

کد خبر 452926

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =