دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۶
۰ نفر

مهاجم برزیلی سرخپوشان در حالی امروز به ایران می‌آید که مشخص نیست توسط چه‌کسی به باشگاه معرفی شده است.

ورزش

براندائو جونیور مهاجم برزیلی که گزینه گابریل کالدرون برای خط حمله پرسپولیس است امروز با حضور در ایران مذاکرات نهایی خود را با این باشگاه انجام خواهد داد. بعد از حضور مایگا در ایران و رد شدن در تست پزشکی، مدیران باشگاه از خرید این بازیکن مالیایی منصرف شدند تا در نهایت سرخپوشان به نام این مهاجم برزیلی برسند. این بازیکن اما با کارنامه‌ای نه چندان مطلوب به ایران خواهد آمد. او در یک فصل در ۳لیگ معتبر بازی کرده و گلی نزده.

این مهاجم ۱۸۷سانتی‌متری و ۲۴ساله، فصل گذشته در لیگ بلغارستان، لیگ اروپا و بعد سری A برزیل بازی کرد اما هیچ گلی به ثمر نرساند. بهترین دوران فوتبالی او سال ۲۰۱۸در تیم اتلتیکو گویانینس برزیل بود که موفق شد در لیگ سری B برزیل ۹گل بزند و ۳پاس گل بدهد.

نکته مهم درخصوص این بازیکن اینجاست که مشخص نیست براندئو توسط چه‌کسی به کالدرون معرفی شده است. سرمربی سرخپوشان در آخرین مصاحبه ‌خود درباره جذب جونیور گفت: «این بازیکن را تأیید کردم و روز سه‌شنبه به ایران می‌آید. او بازیکن خیلی خوبی است و ویژگی‌هایی که ما لازم داریم را دارد. او بازیکنی جوان با آینده‌ای روشنی است که به اروپا منتقل شد اما مجبور شد که به برزیل برگردد چرا که آنجا زیاد بازی نکرد.

بازیکن خوبی است و من او را تأیید می‌کنم. این را هم در نظر بگیرید که بودجه ما مشخص است و در این شرایط باید به‌دنبال بازیکن خوبی بگردیم. من عملکرد او را تأیید می‌کنم هرچند که با بودجه‌ای که ما داریم سخت است بتوانیم بازیکن مشهوری جذب کنیم. »

کالدرون بعد از منتفی شدن حضور مایگا نام چند مهاجم خارجی را به باشگاه اعلام کرد که البته مسئولان پرسپولیس نتوانستند با هیچ کدام از آنها به توافق برسند و در نهایت به نام این بازیکن برزیلی رسیدند. در هر صورت باید دید این بازیکن چه عملکردی در پرسپولیس خواهد داشت اما چیزی که مشخص است، جونیور در فاصله کم مانده به آغاز لیگ باید خیلی زود خودش را نشان دهد تا ثابت کند دیکارموی دیگری در راه نیست.

کد خبر 451392

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha