همشهری‌آنلاین: معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از جانمایی فضای پارک حاشیه‌ای مخصوص موتورسیکلت‌ها در خیابان‌های پایتخت خبر داد.

محل پارك موتور

محسن پورسید آقایی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به جلسه اخیر با مسئولان پلیس راهور  گفت:‌ در این جلسه مقرر شد نسبت به ساماندهی فضای پارک موتورسیکلت‌ها اقدام شود، متاسفانه شاهد آن هستیم که موتورسیکلت‌ها در هر مکانی که علاقه مند باشند و حتی پیاده‌روها،  اقدام به پارک موتورهای  خود می‌کنند.

پورسیدآقایی گفت: مقرر شد برای ساماندهی فضای پارک موتور سیکلت‌ها، تجربه موفق خیابان خیام و ایرانشهر تعمیم داده شود. برهمین اساس در ابتدا پارک حاشیه ای را در خیابان‌ها به موتور سیکلت‌ها اختصاص خواهیم داد که راکبان می‌توانند موتورسیکلت خود را در این محدوده که تنها مختص به موتورسیکلت‌هاست، پارک کنند.

معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران افزود: با تعیین و اختصاص فضای پارک حاشیه‌ای به موتورسیکلت‌ها که با نصب بنرهای مخصوص اطلاع‌رسانی می‌شود،  راکبان، دیگر نباید موتورهای خود را در پیاده‌روها پارک کنند در غیر این صورت موتورسیکلت توسط پلیس راهور به پارکینگ منتقل خواهد شد.

او افزود: این طرح در خیابان‌های خیام و ایرانشهر به صورت موفقیت‌آمیز اجرایی شده و از این به بعد تمامی خیابان ها براساس زمانبندی مشخص زیر بار اجرای این طرح خواهند رفت.

کد خبر 449938

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =