همشهری‌آنلاین: جشن تابستانه لاک‌پشت پرنده با حضور بیش از پنجاه نویسنده، تصویرگر و مترجم کتاب کودک و نوجوان در شهرکتاب مرکزی برگزار و فهرست‌ ۲۹ لاک‌پشت پرنده و کتاب‌های بهار ۹۷ رونمایی و کتاب‌هایی که به این فهرست راه پیدا کرده‌اند، معرفی می‌شوند.

جشن تابستانه لاك‌پشت پرنده در شهر كتاب

به گزارش روابط عمومی شهر کتاب مرکزی، جمعه بیست و یکم تیرماه ساعت ۱۸ شهرکتاب مرکزی، میزبان خانواده‌ها و کودکان و نوجوانانی است که علاقه‌منداند از نزدیک با پدیدآورندگان کتاب‌ها گفت‌وگو و در برنامه‌هایی با محوریت کتاب شرکت کنند؛ برنامه‌هایی مانند بلندخوانی و فعالیت‌های خلاقانه با محوریت کتاب‌های راه‌یافته به فهرست لاک‌پشت پرنده.

رضا دالوند، نویسنده و تصویرگر کتاب چهار لاک‌پشتی «یک چیز سیاه» بخشی از این کتاب را بلندخوانی و براساس آن کارگاه کاردستی و نقاشی برای کودکان اجرا می‌کند.

نویسندگان، مترجمان و تصویرگران در این جشن حضور دارند و کودکان و نوجوانان می‌توانند کتاب‌ها را با امضای ایشان تهیه کنند. از جمله این پدیدآورندگان رضی هیرمندی، پروین علی‌پور، محبوبه نجف‌خانی، شهلا انتظاریان، کیوان عبیدی آشتیانی، لاله جعفری، مسعود ملک‌یاری، مژگان کلهر، شیدا رنجبر، فریبا نباتی، کمال بهروز کیا و... خواهند بود.

 شرکت برای عموم  در این مراسم آزاد است.

 کتابوندان و علاقه‌مندان به هنر می‌توانند روز جمعه ۲۱ تیرماه ساعت ۱۸ به شهرکتاب مرکزی، واقع در خیابان شریعتی، بعد از خیابان مطهری، نبش کوچه کلاته برای شرکت در این برنامه مراجعه کنند.
 

کد خبر 446967

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =