همشهری آنلاین: بر اساس تایید باشگاه چلسی فرانک لمپارد اسطوره سال‌های نه چندان دور این تیم پس از ۱۳ سال حضور در این باشگاه به عنوان بازیکن بار دیگر با سمت سرمربی به استمفورد بریج بازگشت.

لمپارد

برترین گلزن تاریخ آبی‌های لندن تشریفات و کاغذبازی های نهایی را روز گذشته به اتمام رساند و از پنجشنبه به طور رسمی جانشین مائوریتسیو ساری شد؛ سرمربی ایتالیایی که تنها پس از یک فصل حضور در لندن با این باشگاه قطع همکاری کرد و راهی تورین شد.

براساس گزارش‌ها قرارداد لمپارد سه ساله و به ازاری هر فصل ۴ میلیون پوند است.

لمپارد پس از امضای قرارداد اظهار داشت: از اینکه با سمت سرمربی به چلسی باز گشته‌ام بی‌نهایت احساس غرور می‌کنم؛ همه از عمق عشق من به باشگاه و تاریخ مشترکمان آگاه هستند؛ با این وجود تنها تمرکز من روی شغل کنونی و آماده‌سازی تیم برای فصل پیش رو معطوف خواهد بود. اینجا هستم تا سخت تلاش کنم و برای رساندن باشگاه به موفقیت های بیشتر سر از پا نمی شناسم.

این در حالی است که ماریا گرانوفسکایا مدیر باشگاه چلسی نیز در این خصوص اظهار داشت: خوشامد گویی دوباره به فرانک لمپارد در کسوت سرمربی شور و شعف فوق العاده ای در ما ایجاد کرد، او نشان داده که یکی از مستعدترین سرمربی های جوان فوتبال است و از دانش و درک شگفت انگیزی برخوردار است.

کد خبر 446461

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

دیدگاه خوانندگان