همشهری آنلاین: فرمانده کل ارتش طی پیام‌های جداگانه، انتصاب امیر سرتیپ «محمدرضا قرایی آشتیانی» به سمت جانشینی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و سردار سرتیپ پاسدار «غلامرضا سلیمانی» به عنوان ریاست سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران را تبریک گفت.

سیدعبدالرحیم موسوی

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر «سیدعبدالرحیم موسوی» در پیامی انتصاب امیر سرتیپ «محمدرضا قرایی آشتیانی» به سمت جانشینی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح را تبریک گفت و اظهار داشت: اعتماد فرماندهی معظم کل قوا و تأیید تجارب و شایستگی حضرتعالی در حکم معظم‌له، مدال افتخار قریب به چهل سال سربازی انقلاب شکوهمند اسلامی است که به جنابعالی تعلق گرفت.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در این پیام تبریک ضمن شکرگزاری از درگاه ذات احدیت، برکت روز افزون و استمرار سربازی خالصانه را برای آن برادر ارجمند و همرزم دیرینه مسألت کرد.

**سرلشکر موسوی انتصاب رییس سازمان بسیج مستضعفین سپاه را تبریک گفت

امیر سرلشکر «سیدعبدالرحیم موسوی» همچنین در پیام دیگری انتصاب سردار سرتیپ «غلامرضا سلیمانی» به عنوان ریاست سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران را تبریک گفت و عنوان داشت: انتصاب حضرتعالی با حکم فرماندهی معظم کل قوا که با تایید «تجارب ارزنده در بسیج» و «شایستگی» توسط معظم له مزین شده است جای شکرگزاری به درگاه خداوند و مسرت اینجانب و همه علاقمندان به شجره طیبه بسیج شد

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در این پیام تبریک از درگاه خداوند بزرگ برای آن برادر ارجمند توفیق و سربلندی روزافزون مسئلت کرد.

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز گذشته (سه شنبه) در پیام های جداگانه ای امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی را به سِمت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی را به سمت رییس سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.

کد خبر 446393

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار