جورج مارتین، نویسنده انگلیسی «ترانه یخ و آتش» است؛ مجموعه داستانی که با اقتباس تلویزیونی شبکه «اچ‌بی‌اُ» تحت عنوان «بازی تاج و تخت» در میان مردم معروف است.

جورج مارتین

سال‌هاست که علاقه‌مندان به این مجموعه در انتظار انتشار کتاب بعدی مارتین هستند. مارتین در مراسم اِمی طی مصاحبه‌ای اعلام کرد که پیچیده بودن داستان در کتاب بعدی دلیل تأخیر انتشار کتاب است.

به گزارش مترو نیوز، نام جورج مارتین، نویسنده ۷۰ساله انگلیسی در سال‌های اخیر بارها شنیده شده است. سریال «بازی تاج و تخت» با اقتباس از مجموعه داستان «ترانه آتش و یخ» سبب شد محبوبیت این نویسنده انگلیسی در میان مردم و اقبال خوانندگان به کتاب‌هایش افزایش یابد. در مراسم اِمی امسال از مارتین پرسیدند چرا کتاب بعدی این مجموعه را منتشر نمی‌کند و او در پاسخ گفت: «کتاب جدید که «بادهای زمستانی» نام دارد در راه است و به‌دلیل پیچیدگی داستان و جزئیات بیش از حد تاکنون به طول انجامیده است. البته اکنون در حال نوشتن کتاب جدید هستم و ‌ای کاش ۴ سال پیش این کار را انجام داده بودم اما سرعتم کند است و داستان هم خیلی پیچیده است. »

فیلمبرداری آخرین فصل از سریال «بازی تاج و تحت» چندی پیش به پایان رسید و مارتین برخلاف همیشه در صحنه‌های فیلمبرداری حضور نیافت تا کار نوشتن کتاب جدید را به اتمام برساند. مارتین معتقد است سریال این مجموعه پتانسیل ادامه یافتن تا ۱۳فصل را هم دارد اما تهیه‌کنندگان سریال از آغاز تصمیم داشتند ۵ تا ۷فصل بسازند. البته خیلی خوب است که با پیشنهاد مارتین موافقت نشد زیرا در این صورت وظیفه سرپرستی دیگر نویسندگان را داشت و وقتی برای نوشتن «بادهای زمستانی» باقی نمی‌ماند.

کد خبر 445710

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار