همشهری آنلاین: عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص خبر انصراف آندره استراماچونی سرمربی ایتالیایی برای هدایت این تیم با بیان اینکه آرزوی هر کسی است که با این شرایط با استقلال کار کند، گفت: امیدمان به خداست.

كامران منزوي

به گزارش خبرنگار مهر، در پی انتشار خبری مبنی  انصراف آندره استراماچونی سرمربی ایتالیایی از قبول هدایت تیم فوتبال استقلال، کامران منزوی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در این خصوص گفت: ما از این موضوع بی‌خبریم. قرار بود استراماچونی قرارداد را ایمیل کند. شاید این بحث از سوی مدیران سابق استقلال مطرح شده است.

منزوی درباره اینکه گفته می‌شود رای استراماچونی را برای هدایت استقلال زده‌اند، تصریح کرد: این را تایید نمی‌کنم. همکاران استراماچونی برای بررسی شرایط استقلال به ایران آمده بودند و تازه امروز راهی کشورشان شدند. چطور هنوز نرسیده‌اند، این اتفاق رخ داده است. ضمن اینکه جلسات ما مثبت و خوب بود.

عضو هیات مدیره استقلال ادامه داد: آرزوی هرکسی است که با این شرایط، تیم و کشور کار کند.

منزوی در پاسخ به این سئوال که آیا به حضور استراماچونی امیدوار است؟ گفت: امیدمان به خدا است. تیم ما با ریشه‌تر از این حرفهاست. توافق کلی انجام شده و از امکانات هم بازدید به عمل آمده است. قرار است از استراماچونی جواب بگیریم. ما مشکلات بزرگتری از انتخاب مربی داشتیم. در چند سال گذشته بار سنگینی از نظر مالی روی دوش باشگاه بود که در حال حل و فصل است.

عضو هیات مدیره استقلال در پایان درباره دستیاران ایرانی استراماچونی تاکید کرد: اسامی زیادی مطرح است که پس از گرفتن نظر استراماچونی اسامی اعلام می‌شود.

کد خبر 443757

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha