یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۲

مشکل سدمعبر حاشیه بزرگراه شهید آیت‌الله ‌سعیدی و میدان شهید سروری بعداز ۲سال پیگیری مداوم از سوی شهرداری ناحیه۲ منطقه۱۸ به‌طور کامل رفع شد.

میوه فروشان سیار

رضاشیرزادیان شهردار ناحیه۲ منطقه۱۸با اعلام این خبر گفت: «سدمعبر میوه‌فروشان در اطراف میدان شهید سروری (پاسگاه نعمت‌آباد) و ابتدای بزرگراه شهید سعیدی همواره مشکلات زیادی را برای اهالی منطقه۱۸ و مناطق همجوار ایجاد کرده بود. حدود ۲۰۰میوه‌فروش سیار با چرخ‌های دستی مملو از میوه، هرشب در ضلع جنوب غربی میدان شهید سروری و ابتدای بزرگراه شهید سعیدی تجمع و بخش قابل توجهی از عرض بزرگراه را اشغال می‌کردند. همین تجاوز به حریم بزرگراه سبب ایجاد ترافیک سنگینی می‌شد که‌گاهی تا اسلامشهر و چهاردانگه ادامه پیدا می‌کرد.»

شیرزادیان با بیان اینکه حضور این حجم از میوه‌فروش‌ها گذشته از مشکل ترافیکی و انتشار زباله در حاشیه بزرگراه سبب بروز برخی آسیب‌های اجتماعی شده بود افزود: «در سال‌های اخیر حضور افراد ناباب و باجگیر در این محدوده مشکلاتی را ایجاد کرده بود. برخی از این افراد بیش از ۱۰چرخ داشتند که در همین محدوده اجاره می‌دادند و مبالغی را دریافت می‌کردند.

ما برای حل این مشکل از ۲سال قبل کار میدانی را آغاز کردیم و بعداز شناسایی افراد متخلف و پیگیری‌های مستمر، در نهایت با حکم مقام قضایی تعدادی از این افراد بازداشت شدند. در ادامه ساماندهی کامل این محدوده انجام شد؛ به‌طوری‌که دیگر نه ترافیکی در این محدوده هست و نه آلودگی زیست‌محیطی.»او همچنین از رفع سدمعبر در ضلع جنوب‌شرقی میدان شهید سروری خبر داد و گفت: «در ضلع جنوب‌شرقی میدان شهید سروری هم تعدادی جگرکی و آب زرشک‌فروشی سیار حضور داشتند که مشکلات زیست‌محیطی و ترافیکی ایجاد کرده بودند که خوشبختانه این مشکل هم حل شد.»

کد خبر 442560

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار