همشهری آنلاین: مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: امیر قلعه نویی سال آینده هم سرمربی تیم ما است و حتی دو سال بعد هم با او خواهیم بود.

تابش سپاهان

به گزارش مهر، مسعود تابش درباره اتفاقات رخ داده در بازی پرسپولیس و سپاهان و تعداد مصدومان این مسابقه، گفت: در داخل ورزشگاه اتفاق خاصی نیفتاد. البته هواداران دو تیم یک مقدار توهین‌هایی به هم داشتند ولی اتفاق خاص و ویژه ای رخ نداد! اتفاقات بیرون ورزشگاه بود.

وی افزود: فکر نمی‌کنم تعداد مصدومانی که اعلام شده، این باشد. تعدادش در حد چهار، پنج نفر بوده که به اورژانس منتقل شدند و بقیه سرپایی و جزئی بوده‌اند. حتی تعدادی از همکاران ما در باشگاه آسیب دیدند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص آسیبی که به اتومبیل یکی از عکاسان وارد شد، یادآور شد: از کجا معلوم هواداران سپاهان این اتومبیل‌ها را خراب کرده باشند؟ خیلی از اتومبیل‌ها در پارکینگ نبوده است.

تابش درباره اینکه مسئولان اجازه نمی‌دادند خبرنگاران و عکاسان اتومبیل‌های خود را به پارکینگ ببرند، تاکید کرد: برای خبرنگاران و عکاسان اتومبیل و مینی‌بوس اختصاص داده شده بود و قرار نبود کسی با ماشین شخصی بیاید. ما خودمان هم ماشین شخصی به ورزشگاه نمی‌آوریم. یکی دو نفر در این ارتباط به ما مراجعه کردند ولی هماهنگ نشده بود.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا قیمت بلیت مسابقه برای هواداران دو تیم تفاوت می‌کرد؟ گفت: بله فرق می‌کرد. ولی در مقطعی زنگ زدم و گفتم تمام بلیت‌ها را به مبلغ ۵ هزار تومان بفروشید. البته ما در تهران بلیت ۱۵ هزار تومانی خریدیم و تنها باشگاهی هستیم که بلیت ۵ هزار تومانی می‌فروشیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در ارتباط با وضعیت کادر فنی این تیم برای فصل بعد تاکید کرد: فصل بعد هم با امیر قلعه‌نویی هستیم. با این مربی قرارداد داریم. حتی دو سال آینده هم با امیر قلعه‌نویی خواهیم بود.

تابش در پایان خاطرنشان کرد: اخبار بازی پرسپولیس و سپاهان یک سویه تهیه شده است. ما هم در تهران مشکل داشتیم ولی سکوت کردیم.

کد خبر 442336

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

دیدگاه خوانندگان