همشهری‌آنلاین: مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: مترو تهران درتمامی خطوط درون شهری از ساعت ۲۳ تا ۵:۳۰ صبح، در شب‌های قدر به مردم خدمات‌رسانی می‌کند.

مترو

فرنوش نوبخت، نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان افزود: مترو تهران همواره سعی کرده است تا در مناسبت‌های ملی و مذهبی تسهیلات لازم را برای تردد مسافران فراهم کند. امسال هم در لیالی پربرکت قدر برای تکریم شب‌زنده‌داران و تسهیل تردد آنها به مساجد، حسینیه‌ها و اماکن مذهبی همچون حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، امامزاده صالح (ع) و حرم مطهر امام خمینی (ره)، مترو تهران در خطوط درون شهری به‌صورت شبانه‌روزی فعال خواهد بود.  

او تصریح کرد: دراولین شب قدر در شامگاه جمعه ۳ خردادماه خدمات‌رسانی ویژه خود را آغاز می‌کند و در این راستا سرویس‌دهی شبانه در خطوط یک، دو، سه، چهار، شش و هفت مترو تهران از ساعت ۲۳ تا ۵:۳۰ صبح روز بعد (شنبه ۴ خردادماه ۹۸)، با فاصله هر ۳۰ دقیقه یک قطار انجام خواهد شد.

نوبخت در ادامه با اشاره به خدمات‌رسانی ویژه مترو تهران در سایر شب‌های قدر نیز گفت: همانند شب نوزدهم ماه مبارک رمضان، در شب‌های قدر ۲۱ ماه مبارک رمضان (یکشنبه‌شب، ۵ خرداد) و ۲۳ ماه مبارک رمضان(سه‌شنبه‌شب، ۷ خردادماه)  هم‌زمان با سرویس‌دهی شبانه از ساعت ۲۳ تا ۵:۳۰ صبح روز بعد در خطوط یک، دو، سه، چهار، شش و هفت مترو تهران با فاصله هر ۳۰ دقیقه یک قطار انجام می‌شود.

مدیر عامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه خاطرنشان کرد: مترو تهران در ایام لیالی قدر در خط ۵ (تهران- گلشهر) و بالعکس و ایستگاه‌های پایانه‌های یک، دو و چهار، شش فرودگاه مهرآباد و امام خمینی(ره) خدمات‌رسانی ندارد.

کد خبر 441292

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار