همشهری آنلاین: قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۵ میلیون و ۲۶ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۵۹ هزار و ۷۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.

حباب سکه کوچک شد

به گزارش تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید با کاهش نسبت به آخرین قیمت‌های روز کاری قبل در قیمت ۵ میلیون و ۲۶ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۵۷ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی۲ میلیون و ۸۳۸ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۸۱۸هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی یک میلیون و ۲۵ هزار تومان فروخته می‌شود.          

سکه تمام‌ بهار آزادی ۵ میلیون و ۲۶ هزار تومان
سکه‌ بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۵۷ هزار تومان
نیم‌ سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۸۳۸ هزار تومان
ربع‌ سکه یک میلیون و ۸۱۸هزار تومان
سکه‌ گرمی یک میلیون و ۲۵ هزار تومان

قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۵۹ هزار و ۷۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، هر مثقال طلا نیز با قیمت یک میلیون و ۹۹۴ هزار تومان در بازار تهران معامله می‌شود. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۹۷دلار معامله می‌شود.         

قیمت هر گرم طلای ۱۸ ‌عیار ۴۵۹ هزار و ۷۰۰ تومان
قیمت هر گرم‌طلای ۲۴ عیار ۶۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان
قیمت هر مثقال‌ طلا یک میلیون و ۹۹۴ هزار تومان
قیمت‌ اونس‌ طلا ۱۲۹۷ دلار

صرافی‌های بانک‌ها هم‌اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۷۵۰ تومان خریداری می‌کنند.         

قیمت  دلار ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان
قیمت  یورو ۱۶ هزار و ۸۵۰ تومان
قیمت درهم ۴ هزار و ۱۱۲ تومان
قیمت پوند انگلیس ۱۹ هزار و ۵۵۶ تومان

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۶ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۶ هزار و ۷۵۰ تومان است.

کد خبر 440363

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =