همشهری آنلاین: نخستین دوره جشنواره ملی حکمت و نیایش با موضوع نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه در قالب جشنواره‌های آیات به میزبانی استان تهران برگزار می‌شود.

پوستر جشنواره حكمت و نيايش

به گزارش روابط عمومی جشنواره حکمت و نیایش، این جشنواره با همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف معرفی آثار برتر پژوهشی، علمی و ادبی در حوزه عترت برگزار می‌شود. فراخوان جشنواره در بخش‌های پژوهشی‌، هنری و آواها و خوانش‌ها منتشر شده و علاقه‌مندان می‌توانند در بخش پژوهشی با ارسال پایان‌نامه، رساله، کتاب، ترجمه و تصحیح نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه، شعر و داستان در آن شرکت کنند.

در بخش هنری، دبیرخانه جشنواره آثار خوشنویسی و پوستر، فیلم‌های داستانی، نماهنگ کوتاه و بلند را دریافت می‌کند و در بخش آوایی خطبه‌خوانی نهج‌البلاغه و نیایش‌خوانی صحیفه‌ سجادیه برگزار می‌شود. آثار ارسالی باید مربوط به بازه زمانی ١٠ سال گذشته باشند و آثار مربوط به امسال در بخش ویژه تقدیر می‌شوند.

مهلت ارسال آثار پایان فروردین ٩٨ اعلام شده و فهرست آثار برگزیده پنجم اردیبهشت اعلام می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در جشنواره حکمت و نیایش به سایت دبیرخانه به نشانی www.hekmatoniayesh.com مراجعه کنند.

کد خبر 437242

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دین و اندیشه

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha