یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۳
۰ نفر

همشهری آنلاین: شبکه شما در ایام نوروز هر روز ساعت 11 و 45 دقیقه سریال «شوق پرواز» (شهید بابایی) را روی آنتن می‌برد.

سريال

به گزارش ایسنا، قاسمی، مدیر شبکه شما در این زمینه گفت: سریال‌های ایرانی در باکس‌های مختلف صبحگاهی، عصرگاهی و شبانگاهی برای پخش در ایام نوروز در نظر گرفته شده است.

وی افزود: سریال‌های پدرام و پدربزرگ، شوق پرواز،آجی بال به زبان ترکی با زیرنویس فارسی، قطعه گمشده به ترتیب ساعت‌های ۹، ۱۱:۴۵، ۱۸ و ۲۳ روی آنتن می‌روند.

قاسمی با اشاره به اینکه باکس ویژه برای فیلم‌های سینمایی در شبکه در نظر گرفته است، تصریح کرد: مخاطبان شبکه شما می‌توانند فیلم‌های تلویزیونی و سینمایی دا …آنا…مادر، کوچه پشت کلانتری، سین هشتم، سین نهم، سین دهم، اشنوگل، بابابهار، بادیگارد، کفش‌های میرزا نوروز، ایستاده در غبار، خواستگار محترم، تحفه هند، پاکباخته، به روح پدرم، اخراجی‌ها ۲، زاپاس، ناردون، قندون جهزیه و ماجرای نیمروز را هر روز ساعت ۱۵ تماشا کنند.

مدیر شبکه شما درباره سریال «پدرام و پدر بزرگ» گفت: این سریال به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سید مهدی میرعابدینی کاری از شبکه استانی صدا و سیمای گلستان و با حضور بازیگرانی همچون جمشید جهانزاده، کاظمافرندنیا، احمدرضا اسعدی، رامتین خدا پناهی، زهرا امامی و مسلم اسماعیلی و بازیگران نوجوان پدرام پروانی و امینسیبانی است که در ایام نوروز رأس ساعت ۹ از شبکه شما پخش می‌شود. این سریال در ۱۳ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای با موضوع اجتماعی خانوادگی و مخاطب خاص کودک و عام در قالب یک ماجرای داستانی به معرفی آئین‌ها و آداب و رسوم اقوام گلستانی می‌پردازد.

وی با اشاره به پخش مجدد سریال شوق پرواز در ساعت ۱۱ و ۴۵ دقیقه ابراز کرد: شبکه شما سریال «آجی بال» را نیز به زبان ترکی و با زیرنویس فارسی برای مخاطبان هر روز ساعت ۱۸ پخش خواهد کرد. این سریال حکایت جوان ۳۰ ساله‌ای به نام بابک است که سودای شهرت و درآمد از طریق انتشار آلبوم موسیقی دارد؛ اما با بحران مالی خود و خانواده‌اش مواجه می‌شود. بابک نهرین، فاطمه شکری، سنا پورسعیدی، غلامرضا باقری‌توفیقی، زکیه کریمی، بهمن تقی‌پور، زیبا فرج‌اللهی بازیگران، نادر محمدپور ساعی‌ور نویسنده و تهیه‌کننده و قربانعلی طاهرفر کارگردان این سریال هستند.

قاسمی با بیان اینکه سریال ویژه قطعه گمشده در صدا و سیمای مرکز سمنان تولید شده و در ایام نوروز هر شب ساعت ۲۳ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۴ از شبکه شما پخش خواهد شد ادامه داد: تهیه کننده این سریال حسین سنگسری و کارگردان روح‌الله فخروست و اسماعیل محرابی، سوگل طهماسبی، اردلان شجاع کاوه، آتش تقی‌پور، کامیار شکیبایی، مینا نوروزی فر و اشکان اشتیاق بازیگران آن هستند. این سریال روایت جوانی مبتکر به نام امیرعلی است که آرزوی ساخت یک ماشین را دارد ولی بخاطر وضع نامناسب مالی موفق نمی‌شود اما در نهایت با حمایت خانواده و کمک مسئولان موفق می‌شود خودرو را بسازد.

کد خبر 434987

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سینما

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز