همشهری آنلاین: محمدرحیم لیوانی با اشاره به اینکه «شکرستان» ۱۰۴ قسمت است، گفت: برنامه‌مان این است که تا آخر «شکرستان» شهاب حسینی راوی بماند و در حال حاضر مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

شهاب حسيني

به گزارش تسنیم، نام انیمیشن «شکرستان» با صدای مرتضی احمدی خاطره شد و حالا چند سالی از درگذشت این هنرمند پیشکسوت می‌گذرد و مرکز صبا به صدای جدید و البته هنرمندی چون شهاب حسینی رسیده است. البته او با مدیوم تلویزیون آشناست زیرا پیش‌تر از بازیگری، مجری تلویزیون بود و دوباره به خانه اول خودش برگشت. حسینی ۱۳ قسمت «شکرستان» نوروز را روایتگری کرده و به تعبیر رئیس مرکز صبا قرار است تا آخر در کنار «شکرستان» بماند و در حال حاضر مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

محمدرحیم لیوانی به خبرنگار خبرگزاری تسنیم، گفت: مجموعه «شکرستان» ۱۰۴ قسمت است و مجموعه اول آن در قالب ۱۳ قسمت ویژه ایام نوروز به آنتن شبکه نسیم می‌رسد. مجموعه دوم هم برای تابستان آماده می‌شود؛ به عبارت بهتر هر فصل یک مجموعه جدید خواهیم داشت و ان‌شاالله حضور شهاب حسینی هم برای مردم و هم برای خودشان تجربه شیرینی خواهد داشت. برنامه‌مان این است که در تمام مجموعه‌ها، شهاب حسینی راوی «شکرستان» بماند.

البته سیدمرتضی میرباقری معاون سیما درباره حضور شهاب حسینی به این نکته اشاره کرد که پیشنهاد دیگری تلویزیون برای ایشان داشته و آن اجرای یکی از برنامه‌های شبکه نسیم بوده است. بنابراین احتمال دارد به زودی شهاب حسینی را دوباره به عنوان مجری تلویزیونی ببینیم.

به گزارش تسنیم، مجموعه ۱۳ قسمتی «شکرستان» از روز اول فروردین ساعت ۲۱:۱۵ به آنتن شبکه نسیم می‌رسد.   شهاب حسینی فارغ از اجرای برنامه و بازیگری در سریال‌های تلویزیونی، به‌عنوان راوی با آثاری همچون مستند «کربلا جغرافیای یک تاریخ» به کارگردانی داریوش یاری و نیز آیتم قرائت وصیت‌نامه شهدا در برنامه سحرگاهی شبکه یک همکاری داشته است.

کد خبر 434875

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار