همشهری آنلاین: سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: مشمولان دارای برگ آماده به خدمت که تمایل دارند در ماه های بهمن و اسفند امسال اعزام شوند، می توانند هرچه سریعتر برای تعجیل تاریخ اعزام به خدمت خود، از طریق دفاتر (پلیس +۱۰) اقدام کنند.

سربازان

به گزارش ایرنا از پلیس، در اطلاعیه روز دوشنبه سازمان وظیفه عمومی ناجا آمده است: با هماهنگی های انجام شده با نیروهای مسلح و ایجاد ظرفیت آموزشی محدود برای اعزام به خدمت به تاریخ بهمن و اسفند امسال، تمام مشمولان دارای برگ آماده به خدمت، در صورت تمایل به اعزام به خدمت در ماه های بهمن و اسفند، می توانند از طریق دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس+۱۰) اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، مشمولانی که در مهلت یک ساله تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود هستند و تمایل دارند هرچه سریعتر به خدمت سربازی اعزام شوند، می توانند با ارائه مدارک مربوطه به دفاتر پلیس + ۱۰ برای ثبت درخواست خود اقدام کنند تا با هماهنگی سازمان وظیفه عمومی بتوانند به مراکز آموزش اعزام شوند.

با توجه به اینکه در سال آینده اعمال محرومیت ها و محدودیت های اجتماعی برای مشمولان غایب بیشتر می شود، ضروری است این دسته از مشمولان هر چه سریعتر وضع خدمتی خود را مشخص کنند.

کد خبر 429203

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha