همشهری آنلاین: فرمانده انتظامی استان قزوین گقت: یک کلاهبردار متواری با ۲۰۷ شاکی در قزوین با تلاش ماموران پلیس شناسایی و دستگیر شد.

دستگيري

سردار مهدی محمودی با بیان این خبر به ایرنا افزود: در پی ارجاع حکم جلب از سوی مراجع قضائی استان 'کرمانشاه' به پلیس آگاهی استان قزوین مبنی بر دستگیری کلاهبردار میلیاردی متواری، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

این مسئول انتظامی گفت: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیسی و مراقبت‌های نامحسوس، متهم فراری را در مخفیگاهش در قزوین شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین اضافه کرد: متهم پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل و در بازجویی فنی از وی به بزه انتسابی و کلاهبرداری از ۲۰۷ نفر در استان کرمانشاه که از اعضای تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بودند، اعتراف کرد.

وی خاطر نشان کرد: متهم ۲ سال قبل به علت کلاهبرداری از اعضای تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از سوی مراجع قضائی به ۱۱ سال حبس محکوم و با قرار وثیقه ۱۷ میلیارد ریالی آزاد می‌شود که به علت وجود شاکیان بیشتر برای فرار از مجازات‌های قانونی متواری می‌شود.

سردار محمودی با اشاره به شکایت ۲۰۷ نفر به علت کلاهبرداری ۱۰۰ میلیارد ریالی از این متهم، گفت: صبح امروز، ۸ دی، با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس آگاهی استان متهم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.

کد خبر 426858

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار