همشهری آنلاین: مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی امروز با بارش برف در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، چهارمحال بختیاری، زنجان، البرز، مرکزی در ارتفاعات شمال استان‌های البرز، و تهران روبرو خواهیم بود.

رانندگی

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی امروز با بارش برف در در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، چهارمحال بختیاری، زنجان، البرز، مرکزی در ارتفاعات شمال استان‌های البرز، و تهران رو به ور خواهیم بود.

احد وظیفه درباره وضعیت جوی چند روز آینده بیان کرد: امروز با بارش باران، آبگرفتگی معابر و بالا آمدن آب رودخانه‌ها و همچنین بارش برف درمناطق سردسیر و ارتفاعات در استان‌های خوزستان، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، کرمانشاه، لرستان، همدان، گیلان، غرب مازندران، قزوین، مرکزی و بارش برف در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، چهارمحال بختیاری، زنجان، البرز، مرکزی در ارتفاعات شمال استان‌های البرز، و تهران رو به ور خواهیم بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه اضافه کرد: آلودگی هوای تهران در حد ناسالم برای گروه‌های حساس خواهد بود و بازه‌ی زمانی کوتاهی دارد.

وظیفه در ادامه درباره وضعیت آلاینده‌های هوا در هفته پیش رو گفت: هفته بعد آلودگی هوا نخواهیم داشت و امواج هواشناسی رد از کشور گذر می‌کنند و دراواخر هفته آینده سامانه بارشی به کشور وارد می‌شود که آلاینده‌ها جو خیلی پایداری نمی‌توانند ایجاد کند که باعث آلودگی هوا شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه بیان کرد: برای امروز در تهران بارش خواهیم داشت و شنبه در تهران با بارشی رو به رو نخواهیم داشت و بارش‌ها به دامنه‌های البرز، شرق استان تهران و مناطق مرتفع محدود خواهد بود.

وظیفه در ادامه از بارش برف در شمال تهران برای روز شنبه خبر داد و افزود: شنبه و یک شنبه با افت نسبی دما در تهران مواجهه خواهیم شد.

وظیفه در ادامه افزود: از این رو به هموطنان عزیز در استان‌های فوق توصیه می‌شود از تردد و توقف در کنار رودخانه‌ها و مسیل‌ها خودداری کند و همچنین به مسافرانی که قصد تردد از جاده‌های کوهستانی برف گیر را دارند، وسایل و امکانات ایمنی و گرمایشی لازم به همراه داشته باشند.

کد خبر 426731

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار محیط زیست

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha